Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Wife Life...

Mi a véleményetek a Wife Life Style blogról?

Figyelt kérdés

Kettős érzéseim vannak, így van ezzel más is?


[link]


2014. ápr. 8. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Nekem is. Néha önteltnek, anyagiasnak és hiteltelennek érzem Rékát, mert a bejegyzések tartalma nem mindig illik össze az illusztrációkkal. Másrészről kedves, szimpatikus lánynak tűnik, és nagyon igényes, érdekes, inspiráló blogot vezet, amit öröm olvasgatni. Biztos vagyok benne, hogy ha személyesen is megismerném, akkor megszűnne bennem a kettősség érzése. Talán csak arról van szó, hogy az élet nem vattacukor. Az övé sem. Még akkor sem, ha a csodálatos fotóit elnézve úgy érzi az ember, hogy ő smink nélkül is ugyanilyen makulátlan, a lakása mindig katalógusbaillő, nincsenek se érzelmi, se anyagi gondjai stb.
2014. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen olvasom a posztokat, de egyre inkább megerősíti bennem azt, hogy számomra nem szimpatikus nő. Az, amilyen stílussal kezeli a negatív kritikákat, számomra nem elfogadható. Ha valaki a nyilvánosság előtt vállalja az életét, és nyilvánvalóan büszke is arra, ahogyan él - habár ezt csak és kizárólag a férjének köszönheti, az igenis fogadja el, hogy egy országban, ahol az emberek anyagilag mélyponton vannak és mentalitásból fakadóan állandóan irigykednek, támadni fogják őt. Nem várhatja azt, hogy mindenki elismeri őt, valójában a semmiért, hisz semmit nem tett le az asztalra, csak egy OKJ képzést, amit ő maga fellengzősen diplomának nevez. Egyébként nagyon valószínűnek tartom, hogy a blogot azért kezdte el írni - és itt megjegyezném, hogy okosan tette -, hogy hasznot húzzon belőle és a válása után is meg tudjon élni valamiből. Nem is olyan régen a Tinderen összeakadtam a férjével, és bár nem lett köztünk semmi, mivel nem célom belerondítani házasságokba, de a tény, hogy a férje nőkkel ismerkedik igen sokat elárul a kapcsolatukról. A tökéletes feleség mégsem olyan tökéletes, mint amilyennek gondolja magát.
2014. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem csodalom h talalkoztal a volt ferjevel a tinderen, mar elvaltak, es nagyon alattomos modon az uj ( ha lehet meg penzesebb) uj pasija fotoit talalja ugy mintha a ferje lenne..,.az ezzel kapcsolatos felveteseket nem reagalja le stb. Amugy nekem nagyon nem szimpatikus a no, arrogans, sertodekeny. Raadasul arisztokratanak kepzeli magat, holott csak egy finomkodo miskolci proli, aki a ferje, pasija penzebol el, oltozkodik.., nem dolgozik, de ertelmes, kifinomult, diplomas haha okj kepzes, dolgozo ( blogger) nonek mutatja magat, es ha valaki ezt megkerdojelezi durvan leoltja. Amugy nagyon hamar szert tett az uj pasira, ehhez van erzeke az biztos. A ferje dobta ugy tudom, de hamar lett valaki aki ismetelfen finanszirozza a lusta eletmodjat es a hulyesegeit ( parna arusitas koopintas alapjan). Nagyon rombolo jelenseg, egy gondolat nelkuli, ures tekintetu, ontelt no, aki semmit nem tett le az asztalra. Ja de, szepen retusalja a szelfijeit.
2015. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként számomra is gyanús volt, hogy egy időben hirtelen minden eltűnt a férjéről, letörölte az Instagram posztokat, és írt egy bejegyzést arról, hogy innentől nem fog a párkapcsolatáról beszámolni, hogy ne csámcsogjanak rajta, ami szintén elég támadó hangvételűre sikeredett. Most pedig újra nagy a szerelem, ölelések, borostás férfi inkognitoban, új kutya, új lakás, stb... Bár a lakás kérdést is annyival reagálta le, hogy ez ugyanaz, csak szereti átrendezni... Én egy teljesen új környezetet vélek felfedezni körülötte, más a konyha, az étkező, a nappali, minden. Bár tény, hogy stílusra hasonlít az eddigire. Szóval motoszkált bennem, hogy új pasija van, de végtelenül pofátlannak tartom így előadni, mintha még mindig ő lenne a tökéletes álomfeleség. A képeit egyébként szeretem nézegetni, a blogot már nem követem. Szépek a fotói, valóban szép környezetben él, ami eye candy-nek számít a hétköznapok során, pláne, ha valaki nem ezen az anyagi színvonalon él. De a hölgy továbbra sem lopta be magát a szívembe.
2015. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Biztos h uj lakasban lakik, korabban hazban elt. Raadasul sztem reszben Nemetorszagban, lehet a pasi ott is dolgozik. De azert az elkepeszto h gyakorlatilag egyiktol koltozott a masikig, es tenyleg ott folytatta ahol abbahagyta... Foallasban blogol es koltekezik. Vicces. Ablogja mondjuk hasznalhatatlan, reklamok es nepneveles.
2015. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Milyen érdekes, hogy mára kiderült róla, hogy hazugság az egész élete. Hogy mennyire mélyről indult, eleinte csak miskolci buszsofőrök, nem pedig milliomosok álltak le vele, igénytelen képek készültek a meztelen csöcseiről, hazudott a végzettségéről (diplomája sincs), kiderült, hogy az ikeás meg egyéb, agyi kapacitást nem igénylő munkákon kívül kb. semmit sem csinált egész életében, hanem mindig az aktuális pasi tartotta el. Mai szemmel látható, hogy mennyire szerkesztette a képeit, lebukott hogy nem egy "természetes szépség" (az ajkait is töltette). Anyagilag megkárosította a "barátnőjét" a párnás biznisszel. Azt hazudta, hogy ausztriai vállalkozó, közben meg Sopronban élt. Idegen emberek szép házai, drága autói előtt pózol, mintha az övéi lennének. A milliomosok eltűntek mellőle, 37 évesen egy tőle 7 évvel fiatalabb fiú tartja el, hiszen se végzettsége, se munkatapasztalata nincs, és az általa kedvelt luxusról is le kellett mondania.
2022. okt. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!