Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek egy szedett...

Lányok! Nektek egy szedett vagy szedetlen szemöldökű fiú tetszik jobban? :-)

Figyelt kérdés
Főleg a 20 éven aluliak véleményére lennék kíváncsi :-D

2014. ápr. 13. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen formára szedve, mert az b..is. A kósza szálakat szedheti (főleg középen), az rendben van. Legyen igényes.
2014. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Engem irritál, ha valakinek össze van nőve a szemöldöke és 5 cm hosszú , szval azt szedje ki, de ne formára és ne vékonyra.
2014. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz 21 vagyok, de azért válaszolok.

Számomra viccesen hat egy formára szedett szemöldökű férfi. Viszont az átlagostól éltérőt, vagyis ami már nagyon-nagyon kilóg a sorból vagy az összenőtt szemöldök, arra úgy gondolok, hogy azt inkább szedje ki.

2014. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En birom a vastag szemoldoku palikat ,de engem nagyon zavar h ossze van nove. Viszont formara nehogy mar kiszedje :'D
2014. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szedett/nyírt.


A dús szemöldök nem feltétlen jelent szedetlent. Zachary Quintón pl. két komplett cserjés nő szemöldök helyett, mégis normálisan néz ki, mert ember módjára van karban tartva.

Ha úgy nő mint az ökörhu gyozás, vagy bénán van szedve akkor a vékonyabb is gáz.

2014. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Hozza se nyuljon a szemoldokehez! Ugy jo az ahogy van
2014. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Az en baratomnak szornyen dus a szemoldoke, bozontos, es ossze is van nove. Sokaig csak kozepen engedte meg, hogy kiszedjem neki. Aztan evekkel kesobb ra tudtam venni, hogy szepen ferfiasra, formara szedjem. nagyon kiraly lett, neki is nagyon tetszik.
2014. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Engem nagyon zavar, ha össze van érve a szemöldöke, ha annyit nem képes tenni, hogy csak középről - nem kell máshonnan! csak középről - kiszedi, akkor számomra már igénytelen a pasi.
2014. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Lehet formája, de csak olyan, mintha mérges lenne. (Hű, de értelmesen leírtam :/ )
2014. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Szedett!

Sokkal igényesebb és fiatalosabb, ha fiúsan formára van szedve, igazítva. :)

2014. júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!