Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi cm-re varhato a magassa...

Mennyi cm-re varhato a magassagom?

Figyelt kérdés

11 eves vagyok 163 cm apa : 92 cm anya : 156 cm

tavaly ota nottem 7 cm-t es iden nottem 6 ot. legtobb dologban apat orokoltem, kinezet, arcfora stb... anyat ar elhagytam mar 7 es fel cm-el. helyesirasert bocsi kulfoldon vok



2014. ápr. 20. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ettől mászok falra! Elnézést kér a helyesírásáért, amikor egyértelmű, hogy direkt szarik bele, hogy hogy ír, különben nem "vok"-ozna!


Apád 92? Akkor így is nagyobbra nőttél, mint kellett volna!

2014. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki 13 éves korára kinövi magát és akkor már 1 cm-t sem nő. Van, aki 22 éves koráig nő. Úgyhogy egyáltalán nem lehet megállapítani. A szülők magasságából sem lehet messzemenő következtetést levonni. Nekem édesapám 198 cm, édesanyám 172. Van két nővérem, mindketten 170 alattiak, míg én 178 cm vagyok (és szintén lány).
2014. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kétéveskori magasságod duplája leszel kb :D
2014. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!