Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyulladt fül, mikor rakhatom...

Begyulladt fül, mikor rakhatom vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 2 hónapja van fültágítóm(lehet már 3)azóta 12-es,3 napja raktam bele egy 14-es szilikont,azóta eszméletlenül fájt,ma reggel bedagadt kőkemény lett és kivettem.

Ezután ömlött belőle a vér és gennyezett elég erősen.

Az eddigi tágítással nem volt semmi baj,csak a 14 es szilikonnal ami meglepő mert a 12-es is szilikon volt(kb 2hétig volt benne a 12-es,majd beleraktam a 14-est).

Most nincs benne semmi,és olyan mint valami elrohadt dolog...Még mindig fel van dagadva.

Kb nyárig nem is nagyon akartam bele rakni semmit,viszont azért egy 4-es tágítót jó lenne beleraknom,mert nem akarom,hogy mindent előről kezdjek.

Ha megint megtőrténik ez akkor mit tegyek?Mondták,hogy hagyhattam volna benne,és pár nap múlva elmúlt volna,de eszméletlenül fájt és keményebb volt mint a kő.

Szóval a végleges kérdés,szerintetek ha nyáron újratágítom,és ilyen lesz mit csináljak?

(Előre bocsi azért mert vannak hibák,telóról vagyok,és aki azzal jön,hogy hülyeség a fültágító,megérdemlem,oké elfogadom a véleményüket,meg is értem,csak most nem ez a lényeg,szóval ne írjanak ilyeneket..)



2014. ápr. 20. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan csináltad, nem is csoda hogy begyulladt (nem bántásból írtam) de nekem a 14-es kb.7 hónap alatt lett meg, ami meg így soknak tűnik, van a kettő között is reális idő. Szóval a tanácsom az hogy lassabban csináld, és nem lesz ilyen. De ha mégis akkor octenisept-el fújogasd nekem segített :) sok sikert! :)
2014. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ,csak azért lepődtem meg mert amikor 3 naponta raktam bele 2milivel nagyobb tágikat addig nem gyulladt be egyszer sem,most meg 2 hét után fura volt,de én is arra gyanakodtam,hogy túl gyors voltam.:\
2014. ápr. 20. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
3 naponta 2mm? :OO Te egyáltalán utánanéztél a dolognak? Nem lenne csoda ha szét is szakadna.. Újratágítani sokkal könnyebb tehát ezzel nem lesz problémád és ne hallgass arra aki azt mondja, hogy hagyd benne a tágítót a gyulladt fülbe!
2014. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Barátomnak volt 10 milis és ő mondta,(én tudtam hogy 2-3 hetente 1 mili)hogy miután nem fáj rakhatom bele az újabbat...

Már nincs benne semmi..Viszont,mivel kenegessem,hogy elmúljon a gyulladás?

2014. ápr. 20. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-ő vagyok: Octenisept erre is jó, patikában lehet kapni. Ezen felül neogranormon vagy bepanthen kenőcs is lehet hogy segít.
2014. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2014. ápr. 20. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!