Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szebb?

Hogyan lehetek szebb?

Figyelt kérdés

Heló! Egy szegényebb családba tartozom.Anyukámmal és a testvéremmel(18 éves, fiú) lakom. Nincsenek olyan körülmények hogy a szépségápolás felé irányuljunk. Azt tudnotok kell, hogy egy kicsit ducibb vagyok...ja és-12 éves, lány vagyok.Kép rólam: [link]

Másoljátok át a linket!..Ja és egészben is megmutatom magam: [link]

Ha tudnátok esetleg néhány egyszerű tippet, amitől legalább 1 picit szebb lehetek, akkor azt nagyon megköszönném :D


2014. ápr. 23. 11:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem kell átmásolni!! :D
2014. ápr. 23. 11:07
 2/12 A kérdező kommentje:
Az első képen a baloldali vagyok!
2014. ápr. 23. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
duci? ugyan. szép vagy szerintem :)
2014. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy nagyon aranyos lány vagy és nem is vagy duci. Aranyosak a szeplőid, szép barna a szemed és a szemüveg is jól áll neked. Szerintem 12 évesen nem kell még annyira sminkelni, ha mégis nagyon szeretnél én egy kis spirált és leheletnyi pirosítót ajánlok, de szerintem ez sem nagyon szükséges! :) 19/L
2014. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sminkelni nem szeretnék:) csak egy picit fogyni:D
2014. ápr. 23. 11:45
 6/12 tubifex ***** válasza:
nagyon szép vagy és csinos is! szerintem ne fogyni akarj! helyette tornázz vagy sportolj valamit
2014. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, nagyon bájos arcod van. Másrészt, egyáltalán nem vagy duci, kifejezetten csinos vagy.


Annyit tudsz tenni, hogy próbálsz odafigyelni arra, hogy mit eszel. Mivel 12 éves vagy, anyukádék pedig valószínű nem tehetik meg, hogy mindenfélét vásároljanak, ezért nem válogathatsz túlzottan, hogy mit eszel, de azért próbálj meg egészségesen enni. Ha már rendszeres az étkezésed, az is nagy előrehaladás, ne egyél össze vissza. A nasit hanyagolhatod, ha szeretnéd, illetve igyál sok folyadékot. Ez a szép alakodba is besegít, illetve a sok folyadék fontos a szép arcbőrnek is.


Fogynod egyáltalán nem kell, ha csinosabb szeretnél lenni, akkor sportolj tornázz. Ez lehet akár futás, biciklizés, vagy otthoni torna. Ez mind ingyen van.


Tényleg szép és bájos vagy, legyen egészséges önkritikád. :)

2014. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Röplabdázok és táncolok is... de valahogy nem segít..

nekem a hasammal van a gond:((

2014. ápr. 23. 21:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Sok-sok felülés, hasprés. Na meg állítólag a hullahopp karika sokat segít, bár azt sose próbáltam.
2014. ápr. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :*
2014. ápr. 24. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!