Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok egy rock stilust...

Tudnátok egy rock stilust képviselő lánynak nagyon jó és nem túl drága parfümöket mondani?

Figyelt kérdés

Eddig amiket használtam:

Pink sugar, Play it pin up (bár a play boyt annyira nem szeretem)

Beyonce-Midnight

Nem nagyon szeretem a sportos és fűszeres illatokat. Inkább az édeset , különlegeset. Nem találtam még meg azt ami számomra igazi lenne.

Nagyon rég óta hallgatok rock zenét és képviselem az eszmét. Úgy hallottam , hogy vannak akik stílushoz választanak parfümöket.

Segítenétek?


2014. ápr. 23. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok és ehhez a stílushoz nagyon nem illenek ezek az édes émelytő, pink illatok. Nekem kedvencem a Kenzo Flower és a Halloween lila verziója.
2014. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az illat és a stílus nem tartozik egymáshoz...Vagyis csak azért, mert valaki rocker, nem kell rockos illatokat használni, a HOZZÁD illőt kell megtalálnod, nem a rockhoz illőt...


Én metálos-punkos valami vagyok, az én kedvenceim is az édesek (hiába nem illik a műfajhoz), és én mostanában ezeket használtam:

Bu rockmantic, playboy play it spicy, avril lavigne black star, avon ultra sexy -> ezeknek csaknem teljesen egyforma illatuk van

playboy play it sexy -> mondjuk ezt utólag már hibaként fogtam fel

katy perry killer queen -> ez már picit erős volt nekem, de kis mennyiségben álom

avon pretty fabulous -> őt ajándékba kaptam, és finom meg édes meg minden, de magamtól nem adtam volna rá ki pénzt...


Ezt leszámítva testpermeteket szoktam inkább használni, sokkal kevésbé erősek, és kevésbé tartósak, de frissítőbben hatnak, és van egy csomó édes gyümölcsös köztük...

2014. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is rocker vagyok, de az édeseket szeretem főként.

Pink Sugar

Hard Candy

Mexx Wild

Lancome Tresor Midnight Rose

Britney Spears Midnight Fantasy

Chanel Allure Sensuelle


Nagyon lázadó korszakomban férfi parfümöt használtam, szerettem azt is, Chevignon, stb. :)

2014. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!