Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire gondolsz először, amikor...

Mire gondolsz először, amikor meglátsz egy kövér lányt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát az attól is függ hogy hol és mennyire kövér.

Ha csak kis felesleg van rajta az még jól is állhat, ha tényleg durván kövér, akkor kb arra, hogy hú basszus de kövér!

2014. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha ízlésesen van felöltözve, akkor semmi bajom vele, viszont ha testalkatához nem illő ruhát vesz fel, az gáz.
2014. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Rendszeresen vonattal járok Bpestre meg haza. Először csak anyu mesélte, de aztán én is láttam.

Egy viszonylag fiatal, olyan 25 körüli lány szokott járni a vonattal. Olyan szinten kövér, hogy a két ülést szinte teljesen elfoglalja, alig tudja bepréselni magát az ülésre. A hasán látszik legjobban a hájasság. Jöhetnek itt az álszent védelmezők, de egyszer (és remélem utoljára, amikor láttam)egymás után tolta be a Mekis hamburegereket, jégkrémet és sült krumplit. Na hát ha ő nem ettől lett elhízott, akkor megeszem a nem létező kalapom.

Nem vagyok annyira előítéletes a testtel kapcsolatban, mint voltam (ápolónőnek tanulok, nekik sok mindenkit úgy kell elfogadni ahogy vannak, és a gyakorlatok alatt eleget láttam már), de azért ez nagyon durva. Aki ezt megteszi lelkiismeret-furdalás nélkül a testével, meg is érdemli a szív- és érrendszeri betegségeket.


Bocsi a hosszú válaszért! : )

2014. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Inkább semmire...mert nem tudom mitől kövér...

Ha kövér és ízléstelenül és minden önkritikát nélkülözve öltözik (hájba és fenékbe bevágó cicagatya), akkor - bármilyen ronda dolog is - elkap a hányinger, undorodom az ilyenektől...főleg ha a beszélgetéséből még ilyeneket csípek el, hogy "megettem három megaburgert", "nem tudok sportolni, mert kövér vagyok hozzá, inkább eszek még egy sütit"...


Viszont van egy barátnőm, aki szintén elég kövér, de neki pajzsmirigy betegsége van, és őt meg sajnálom...A betegsége miatt egészségesen étkezik, és rendszeresen sportol is (annak ellenére hogy a súlya miatt a térdének is van valami baja, szóval sport alatt hasizom, hátizom, karizom erősítést kell érteni, nem futást/focit meg ilyesmit)...Róla nem tudok rossz véleménnyel lenni akkor se, ha több, mint 100 kilót nyom 18 éves létére...mert ő nem tehet róla, az ilyeneket nem ítélem el...

Viszont az elsőként említett fajta szerintem minden jó érzésű emberben negatív érzéseket gerjeszt...

Nem az a baj, ha valaki kövér, hanem az ha nem tesz semmit érte, sőt megeszik egy disznót egy ültő helyében, aztán sír hogy kövér, és mikor mozgást javasolnak neki közli hogy ő neki nincs kedve, és inkább benyom még egy pár hamburgert is mellé...

2014. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha formátlanul kövér és az arca sem szép, akkor semmire. Mivel nekem tetszenek a duci vagy ha úgy tetszik kövér lányok, így ha arányosan kövér, jól oszlik el rajta, és az arca is szép, akkor simán utána fordulok!
2014. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
"De jó, hogy én már nem vagyok kövér!"
2014. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
semmire. nem érdekel más nyomora.
2014. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másokon gondolkodni... észre sem veszem az embereket általában. Max a nagyon szépeket, de ez nem az a kategória.
2014. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy de jó, hogy én már nem így nézek ki...egyébként én is pajzsmirigy beteg vagyok, de azért lefogytam odafigyeléssel 24 kg-t, szóval így se lehetetlen..
2014. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem nagyon elmélkedek ilyesmin, ha mégis, akkor csak örülök magamban, hogy én nem úgy nézek ki. Nem ítélek el senkit az alkata miatt, de én rosszul érezném magam úgy.

Amin inkább elgondolkodok, amikor a testesebb ismerőseim megszólnak, hogy ne okoskodjak a fogyókúra témában, ha egyszer én sose csináltam... én csak jó szándékkal megjegyeztem, hogy nem jó ötlet aszfalton futni (elég extrém túlsúlya van az illetőnek), és a felüléstől nem fog hasról fogyni ("de, helyi fogyás márpedig létezik..."), egy másik pedig csodálkozott, hogy nem fogyott le kb 20 kilót két hét alatt, annak ellenére, hogy csak napi egyszer eszik, akkor is csak puffasztott rizst (meg mellette csak napi 1 zacskó csipsz, energiaitalok, víz helyett kizárólag üdítő, stb) ja és mozogni évek óta semmit. De biztos én vagyok hülye hozzá. :D

2014. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!