Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Optikában vásárolt Ray Ban...

Optikában vásárolt Ray Ban New Wayfarer lehet, hogy hamisítvány?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett Ray Ban Wayfarer napszemüvege,vidéki városban lakom.A központba van néhány optika,vásároltam az egyikben egy Ray Ban New Wayfarert (37e Ft-ért),előtte nem próbáltam soha Ray Ban napszemüveget.Megvettem örültem neki,de furcsa volt,hogy nagyon recseg a szárra.Aztán néhány nap múlva észrevettem,hogy egy kb.1 cm hosszú repedés fut a szár elején(belül,olyan mint egy karc,de mindkét szárron volt).

Hívtam is a boltot,hogy probléma van...azt mondták felküldik Krakkóba (Ray Ban pedig olasz márka),ellenőrzésre.Három hetet igértek,már egy hónapja várok.Az üzletben megdöbbenve vettem észre,hogy 5 Ray Ban szemüvegnek is hasonló hiányosságai vannak,6 ilyen típusú szemüvegből.Átmentem a másik üzletükbe hátha találok "alkalmas" cseredarabot,ott is minden szemüveggel gond volt.Maguk az eladók is alig hittek a szemüknek.Azt mondták mindenképpen cserélik.Szerintetek lehetséges egy ilyen nagy cégnél ilyen súlyos hiba?Vagy engem akarnak átverni?



2014. ápr. 27. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet őket jelenteni!!! vagy csak megemlíteni ezt a dolgot hogy ha nem tesznek jelented őket. Hidd el nem fognak kockáztatni:)
2014. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 napja beszéltem az eladóval,aki szerintem bizalmasabb pozicióban van a "boltban".Egyébként ránézésre teljesen korrekt optika.Szépen berendezett,Ray Ban oldalán szerepelnek mint forgalmazó.Azt mondták a Olaszországból (már nem Krakkó..) küldenek hozzá alkatrészt és hogy jogos volt a reklamáció.De a hátáridőt bőven túllépték.Minden rossz szemüveget visszaküldtek.De ettől még nem bízok bennük.Valaki találkozott hasonló esettel?

Ha visszakapom a szemüveget mire figyeljek,hogyan tudom hogy hamis vagy sem? Fogásra amikor még hordtam tiszteségesnek tűnt.Minden olyan volt rajta mint egy minőségi szemüvegen,gravírozás,feliratok,lencse kényelmes volt.Nem volt gagyi hatása...Valaki optikus tudna segíteni egy részletes leírással?

Arra gondoltam hogy talán súlyról meglehetne mondani,egy pontos mérleggel.

(neten olvasgattam az eredetiségről,de mindenhol mást írnak.)

2014. ápr. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!