Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emberek.! ( főként fiúk )...

Emberek.! ( főként fiúk ) Nagyon gáz ha egy lánynak szőrös a karja? Vélemény pls.

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

2014. ápr. 30. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben nem gáz. Mondjuk az is kérdés, hogy mennyire.
2014. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát eléggé... De szőke. meg alapjáratból is szőke. Engem zavar , meg sokat piszkáltak vele. Elegem lett. Csak kíváncsi vagyok a véleményekre! Köszönöm hogy válaszoltál!:) Jófej vagy.:)
2014. ápr. 30. 23:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire szőrös? Én sem borotválom,de az enyém nem is feltűnő mert szőke.Bocs én nem vagyok fiú,de válaszoltam.
2014. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jajj nem gond. Kösz hogy szántál rám egy sort. Hát szerintem rém ciki. eléggé az. Köszi még egyszer :)
2014. ápr. 30. 23:19
 5/14 anonim ***** válasza:

Aranyos csajszi vagy, ahogy így megköszönöd (első, ma 23:10-es hozzászóló vagyok) :-) szívesen válaszolunk amúgy :-)


Egyébként valamennyire mindenkinek szőrös a karja. De pláne úgy, hogy szőke vagy, nehezen hiszem el, hogy csúnya lehetne.

2014. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gond,ha szőrös.Ha szőke akkor meg nem is nagyon feltűnő.Második voltam.
2014. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha a tenyered szőrös. :-D
2014. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem igen. Valamiért nagyon taszít.
2014. máj. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, attól függ, hogy mennyire szőrös. Mondjuk, ha téged zavar, akkor lehet, hogy jobb leszedni. Nekem csak egy kicsit volt szőrös, az is szőke, de szőrtelenítem, mert ez is zavart..ja és ezt nőként írom, ha nem lenne egyértelmű:)
2014. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szőke, és nem túl hosszú ok. De baxxátok meg, egyszer együtt voltam egy olyan nővel, akinek a lábfején hosszú fekete szőrszálak voltak brrrrr fujjj rémálom :D
2014. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!