Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nől félre fele az egyik...

Miért nől félre fele az egyik szemöldökom?

Figyelt kérdés

teljesen máshogy áll, felfele, vagy összevissza, mint valami szénakazal.

a másik meg simán szép egyenes, de ez meg nem tudom miért de nagyon csúnya, és nem tetszik, eléggé ront az arcomon, habár fiú vagyok, de mégis zavar, hozányúltam kicsit, kiszedtem belőle, meg ollóval kicsit levágtam mert nagyon nagy volt, az egebe fele nőtt, de még mindíg elég csúnya, itt a kép:

[link]



2014. máj. 9. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, de nem tökmindegy? fiú vagy bäszod! :D
2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

b....od, sokan szivatnak hogy hogy nézz már ki :D

és valóban csúfság

2014. máj. 9. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy te gondolod...
2014. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajzselével simítsd oldalra a szálakat. Olyan zselével, ami száradás után nem látszik, tehát nem vizes hatású.
2014. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azon az oldaladon alszol, és elfekszed. Amúgy ha egy kis hajlakkot fújsz az ujjadra, azzal is oldalra tudod simítani, és nem látszik.

Bárcsak ilyen hosszú szempilláim lennének! :D

2014. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!