Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket mondani,...

Tudnátok ötleteket mondani, hogy hogy hordjam a hajam mikor strandra megyünk?

Figyelt kérdés

Nem szeretem összefogni a hajam mert kicsit elállóak a füleim és eléggé visszataszítónak találom, így mikor megyünk strandra nem tudom rendesen élvezni mert mindig azon izgulok hogy ki látja ha esetleg kilóg a fülem. Mikor kisebb voltam nem foglalkoztam vele de így 16 évesen már kicsit zavaró!

Esetleg van olyan aki hasonló helyzetben van?


2014. máj. 9. 18:35
 1/5 Ramcsiii ***** válasza:

Mondjuk:

Lófarok - imádják, mert megmutatja, hogy törődsz azzal, hogyan nézel ki, mégsem annyira, mintha kőkeményre lakkoznád a frizurádat. Laza és csini! :) Nekem is picit elállnak,de eddig még senki sem emlitett megjegyzést rá..Ugyan,szerintem nem törődnek az ilyesmivel..Mondjon ki mit akar,ne foglalkozz mások hülyeségeivel..Akit zavar,ne nézzen oda..Én ezt mondom :)

2014. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ki szereti a lófarkat? az ronda. annál már csak a konty rondább!


engedd ki! nem kell vele csinálnod semmit! :) vagy még van az a nagy csat, az se rossz, de szerintem az a legszebb, ha ki van engedve.

[link]


füled meg megint nem érdekel senkit, csak téged.

szóval mindent úgy csinálj, hogy te jól érezd magad, legyen önbizalmad, stb..


21f

2014. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárhogy, csak kiengedve ne! Nincs is annál undibb, mikor a kezemre akad más vízben-felejtett hosszú hajszála.

Egyébként nekem is ez a gondom. Nem megyek utcára összekötött hajjal, mert hülyén áll. Csak strandra kötöm össze, oda azért muszáj. Az egyetlen ötletem, ha lazán összefonod és legumizod, így nem lapul a fejedre, és nem lesz feltűnő, hogy eláll a füled; meg mégis össze van fogva.

2014. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kiengedve hordom mindig mindenhol. Strandon is. De ha össze kéne valahogy kötni akkor talán befonnám oldalra, valahogy így: [link]
2014. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, úgyis vizes lesz. Akkor meg mindenképp látszik a füled.
2014. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!