Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a felsőtestemről...

Mit gondoltok a felsőtestemről? 16/F

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy nem rég fogytam 15 kg-t, és kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek :)

A link: [link]


2014. máj. 17. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana izmosodnod gy kicsit, de gratulálok a fogyásodhoz! :)
2014. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordulj a tukor fele es levego kifuj!!!!
2014. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jó, csak egy pár hónap edzés és minden tökély :D
2014. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezen még sok sok edzés elfér de nem rossz alapanyag, grat a fogyáshoz. Most már csak hízz vissza (izmot nem hájat természetesen :D)
2014. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó de helyes :) Nekem tetszik az ilyen. Saját magamon több izmot szeretek (lány vagyok, illetve így 40 felé nőt kéne mondanom, hogy telik az idő... és nem vagyok izmos, sőt még le sem fogytam teljesen, de remélem, mindkettő múló állapot), de a párom majdnem ilyesmi típus és ő tetszik. Karcsú test, selymes fehér bőr... Van, akinek ez tetszik. Van, akinek nem. Nekem ez is, s a több-kevesebb, de nem extrém mennyiségű izom is :)


A fogyáshoz pedig gratula!

2014. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!