Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és nem áll...

16 éves fiú vagyok és nem áll rosszul ez a mai (szar) pávás haj, de nekem nem tettszik. Jobban szeretem a hosszú hajat, mint Depp-nek, de 16 évesen még azért nem kéne, nem? Ilyen korban azért gáz inkább olyan 20-25 évesen kéne, vagy lehetne már most?

Figyelt kérdés
[link]

#fiú #haj #Johnny Depp #kecsesség xd
2014. máj. 31. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy rakás 16 éves hordja legalább ilyen hosszan a haját.
2014. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én 3 tizenhat éves srácot ismerek közelebbről, mindegyiknek ilyen a haja és teljesen jó.

Nem kell pávának lenned azért, mert fiatal vagy. Azt hagyd meg a kis b*ziknak.

2014. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, de azok elfajzott sátánisták vagy rockerek, akik leszarják hogy van a hajuk, én nem az a típus vagyok, amugy, én még egyszer nem láttam ilyen jó kis depp hajat korombeli srácon.

Az a bajom hogyha elkezdem növeszteni akkor őrültnek néznek ennyi idősen, vagy tényleg nem gáz?

2014. máj. 31. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne akarj tucathajat, ez a páwás stílus annyira elcsépelt, és egyébként is undorító.

Simán növeszthetsz most is hosszabb hajat. Ilyenkor még sok esetben inkább lányosabbnak hat egy fiú hosszabb hajjal, de ha 5-6 év múlva átrendeződik az arcszerkezeted és férfiasabb leszel, kifejezetten vonzó tud lenni. :)

L

2014. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neked akkor nem gáz :)
2014. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen pont ezért várnék vele, mert ilyen korban nekem még sűrű dús sötétbarna hajam van, és egy 4-5 év múlva egy picit ritkul, igen az arcom is más lesz, mondjuk azzal most sincs baj.
2014. máj. 31. 22:01
 7/12 anonim ***** válasza:

"Igen, de azok elfajzott sátánisták vagy rockerek"


Tényleg? :D És mégis mióta? XD

2014. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, de azok elfajzott sátánisták vagy rockerek, akik leszarják hogy van a hajuk, én nem az a típus vagyok, amugy, én még egyszer nem láttam ilyen jó kis depp hajat korombeli srácon. "


- Marhára nem.

2014. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akartam most ezzel senkit megbántani.Amúgy meggyőztetek, de most meg az nagy bajom hogy ez mégis mennyi idő alatt fog nekem megnőni. Köszi a válaszokat ;)
2014. máj. 31. 22:26
 10/12 anonim ***** válasza:
attól függ milyen gyorsan nő...átlag 1cm/hó, de van egy olyan haverom, akit nyáron nem láttam, ősszel jött vissza egy nagy sörénnyel...na neki sztem 2-3cm-t is nő egy hó alatt
2014. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!