Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Dior DUNE férfiparfümről...

A Dior DUNE férfiparfümről vélemények? Használja valaki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont a napokba próbáltam ki, nagyon finom virágos nyári illat. Erősen gondolkodok az eau Sauvage vagy a Dune között. Csodálatos illatok, meg követelik a finom modort.
2014. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én megvettem, eszméletlen jó illat, és elég ritka, nem érezni mindenhol mint mondjuk egy Paco rabanne one million-t vagy Armani Code-ot.

Nem tudom hány éves vagy, de én az eau Sauvage-t minimum 45-50 év felett tudom csak elképzelni.

Mondjuk a DUNE sem a 16-17 éves pálcika fiúcskákra való, de szerintem 25-től felfele nem lehet vele mellélőni. Nyilván kell hozzá azért egy megjelenés, ez tény.

2014. jún. 14. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó döntés volt! Én még mindig a Dune, Eau Sauvage, Homme Sport illatok között vacillálok. Én szeretem a karcos, erősen túltolt illatokat. Pl. imádom a Guerlain Habit Rouge-t, ez egy intenzív citrusos, vaníliás bőrös illat. Van egy nagyon jó magyar teszt a neten róla. A Dune-hoz hasonló illat még az Issay Miyake Pour Homme. Olyan érzés tölt el, mint ha egy tóban fürdenél amit rengeteg virág, zöld növény vesz körül, ha valahol látod próbáld ki.
2014. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A Homme Sport is nagyon jó illat, csak az én bőrömön abszolút nem volt tartós. 2 órával a kifújás után már semmit nem éreztem, a Dune-el meg ha este befújom magam, még reggel is érződik. Úgy gondolom, hogy most a tavasztól őszig tartó parfümömet megtaláltam, most a télit keresem.

Eddig a Dior Homme Intense és a Chanel Homme sport eau extreme ami nagyon tetszik, de még nem döntöttem.

Igen, szerintem is nagyon jó döntés volt a Dune, csak egy "hátránya" van, fokozott a nők érdeklődése. Meg mióta használom, a barátnőmnek már a napi 2 is kevés...

2014. jún. 14. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlok pár téli illatot, amit én szeretek:

Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme elegáns, mogyorós-vanilíás

Laura Biagiotti Roma Uomo - narancsos-barackos vaníliás

Amouage Jubilation XXV tömjénes-mézes arab királyok illata

Én most az utóbbira gyűjtök, szereztem mintát belőle, valami eszméletlen.

2014. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Guerlain-t már próbáltam, nagyon különleges, de nekem az émelyítően édes, nekem kifejezetten megüli a gyomromat.
2014. jún. 16. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!