Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy fiú szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés

Nem durván, csak a szemöldököm fölött jóval (kb 1 centire) voltak kósza szálak, meg alatta is kb 0.5 centivel és azokat tépkedtem ki. Meg a két szemöldököm közt is volt pár szál ami már zavart és azokat is kitépkedtem csipesszel.

Nekem jobban tetszik mert szerintem rendezettebb, de ti mit gondoltok arrol, ha egy fiú csinálja ezt?

17/F


2014. jún. 21. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

semmi gond vele addig ameddig nem "lány" szemöldököt szed magának :D


amit te írsz az részemről teljesen elfogadható

2014. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amikor kinyitottam a kérdést, azt hittem, hogy vékony nőcisre szeded, de megnyugodtam :D


Ha csak a kósza szálakat szeded ki, az nem baj, nem fog senkinek feltűnni, hogy "úristen, ez fiú létére szedi".

2014. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

semmi baj ezzel, én mindig szedtem az exeim szemöldökét (ők kérték), mert középen és alul voltak ronda, kósza szálak.


a fontos, hogy ne legyen ilyen: [link] :D


26L

2014. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Háhá Isten ments :DD csaj szolidan tényleg a nagyon kitűnő szálakat szedtem ki :) köszi a válaszotokat, ment a zöld :)
2014. jún. 21. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nem szeded a szemöldöködet. Szedni azt jelenti, formára szedni. Te csak igazítod. És ez teljesen rendben van.
2014. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nem fognak b*zinak nézni :) köszi!
2014. jún. 21. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké, szeretem, ha valaki ápolt. Addig amúgy se nézek senkit b*zinak, amíg nem látom, hogy egy másik sráccal smárol, vagy mondja ő maga :D
2014. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van.Én is szoktam igazítani páromnak.
2014. jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!