Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is "nőietlen" az...

Szerintetek is "nőietlen" az alkatom? 25/l

Figyelt kérdés
Többen utaltak már rá, hogy túl magas és vékony vagyok (pálcika). Meg hogy túl izmos. A barátom szerint olyan a testem, mint egy férfié. :(( Lassacskán kezdem azt hinni, hogy igaza van, ez pedig nagyon elszomorít. :( [link] [link]

2014. jún. 23. 22:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
most megvehetünk az apródon vagy mi?
2014. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Megszeretnél venni? Nem vagyok eladó. :D Amúgy van egy kis hasizmom, attól szeretnék megszabadulni, hogy kicsit nőiesebb pocim legyen. :)
2014. júl. 16. 22:51
 23/27 anonim ***** válasza:
nagyon fini az alakod :P de hajrá hajrá :D
2014. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Az OLX logo mit keres a képen?XD nesirass mar le vaghattad volna onnan.
2014. júl. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szép sportos vagy és nőies, ezt nőként írom. Ne foglalkozz a pasiddal, nincs igaza. Tónusos a tested és az alakod is homokóra, tehát abszolút nőies. Az izom meg egy nőre is bőven ráfér és ne akarj "nőies pocit", ha hasizmod van, annak örülj és tegyél érte, hogy megmaradjon. Én is keményen edzek egyébként. :)
2014. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel a magas vékony srácot, hogy megvigasztalhassátok egymást. A barátod úgy is bunkó. Csinos vagy.
2014. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

K_rva jól nézel ki,hibátlan,ilyen az ideálom,izmos,nőies vagy.

Miért nem velem találkoztál istenem??? :O

2014. okt. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!