Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az olasz nők szépek?

Az olasz nők szépek?

Figyelt kérdés
Szépek az olasz nők? Miért nem olyan felkapottak és legandásak mint az olasz férfiak?
2014. júl. 12. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

elég szőrősek, nagy az orruk és barnás a bőrük, vagy a németes fele az meg szőke, azért mert pl Monica Belucci szép, az legtöbb olasz nő nem olyan... Viszont az olasz pasik legtöbbje tényleg helyes és nagy a szerszámuk is :P

És a magyar lányok a legszebbek :P

2014. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a szép, viszont az olasz nők stílusa lenyűgöző! Én például a Tordini testvérekért vagyok oda. (Giulia Tordini, Giorgia Tordini) Az olasz férfiak azért lettek felkapottak, mert tényleg helyesek. :D
2014. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
95%

Döntsd el magad:


[link]


[link] #q=monica+bellucci


[link]


[link]

2014. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy minden népnél: vannak szépek és csúnyák, meg átlagosak is.
2014. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
az olasz nők ritka rondák. szőrösek csak a déliek, de smink nélkül nem mozdulnak sehova, le se mossák, csak megigazítják. igénytelen mediterránok...
2014. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 etti_94 válasza:
100%
szerintem gyönyörűek :) ismerek egy olasz lányt, totál penelopé cruz és gyönyörűűű :)
2015. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépek. Sokkal szebbek, ès stílusosabbak , mint a hazai nők.
2022. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!