Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki mit tud az éjjeli fogszabál...

Bbebe kérdése:

Ki mit tud az éjjeli fogszabályzóról? Mi ennek a menete? Ár? Hol csinálják? Esetleg valakinek tapasztalata? Lehet úgy is használni h rendes fogszabályzót nem használok előtte?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 23:07
 1/4 aprilina ***** válasza:
Nekem volt több évig, és semmit nem használt. Iszonyatosan fájt, ezért sokszor le is vettem. Most állandó fogszabi van, nem fáj, hatásos, lehet vele enni, tisztítása egyszerű. És 1 év után le is veszik. Én hülye 3 évig éjszakaival szívtam, kidobtunk rá sok pénzt. Az állandóra egyszer kell fizetni, mert körzetisnél vagyunk. Így a kezelés ingyenes, csak a készülék nem. És igen lehet úgy használni, de sztem fölösleges.
2014. júl. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyibe került a fogszabályzó és az éjjeli, meg tudnád mondani?
2014. júl. 15. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt kb. 4 évig, használt valamennyit, de nem annyit, mint a felragasztott később. Az ár változó, attól függ, hol csináltatod. Nekem az éjszakai SZTK-sban volt, de nem nagyon jött be, ezért kb. két év kihagyás után magán úton oldottuk meg a felragasztottat. Sokkal jobb volt, egyszer feltették, és csak akkor kellett cserélni, amikor az egyik lepattant váletlenül, meg doktornő előre akarta húzni a fogam és arra nem volt megfelelő a feltett cuccocska.

Lehet úgy használni, hogy nem használsz előtte felrakottat, de nem hiszem, hogy látványos eredményt lehetne elérni vele nem túl sok idő alatt.

Esetleg amit ajánlo -most nekem is az van- az a Myclearbrace. Műanyag, átlátszó, kivehető. Igaz elég borsos ára lesz szerintem, nekem egy darab van, arra használjuk, hogy a felragasztott fogszabi után így maradjanak a fogaim, de kényelmesebb és esztétikusabb, mint az éjszakai.

2014. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha, értem én :) és ez a láthatatlan fogszabályzót hol csinálják? És kb mennyibe kerülhet nem tudod? Mert utána néztem és azt írták h kb 2 hetente kell cserélni másikra
2014. júl. 15. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!