Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent egész pontosan ez...

Mit jelent egész pontosan ez az új EMO őrület?

Figyelt kérdés
nem értem,mi a jó abban,hogy a fiúk festik magukat,nameg a lányok is de az sem egézséges...minden fekete,az arcuk nem látszódik a hajuktól,mindenhol vér folyik...nekem félelmetes!!!!!ha az én gyerekem ilyen stílusba burkolózna,tuti,hogy vinném a pszihológushoz!!!!!SZERETNÉK ERRE ÉPKÉZLÁB VÁLASZOKAT KAPNI,FŐLEG OLYAN FIATALOKTÓL AKIK ILYEN STÍLUST KÉPVISELNEK!!!!előre is köszönöm
2008. aug. 3. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2008. aug. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Szia! 18 éves vagyok és 2 évvel ezelőtt én is emo voltam, de én már kinőttem belőle.Az emo az angol emotional szóból ered aminek a jelentése érzelem. Ez az egész Emo őrület egy olyan dolog amit el kell nézni a fiataloknak, ha a fiúk festik magukat akkor ez van,ha nem tetszik akkor nem is kell rájuk nézni, ők így érzik jól magukat...így akarják felhívni magukra a figyelmet.

Szerintem nincs mitől aggódni mert ma már szinte mindenki emo, de már csak azért mert sok mindekinek csak az öltözködés meg az extrém frizurák tetszenek.

Magyarországon az emo már rég nem a vérről a vagdosásról meg az öngyilkosságról szól, csak egy divat semmi több.

2008. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem igazad van,mert igazán ijesztő ez a vérengzés
2008. aug. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!