Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Át akar valaki alakulni? Akar...

Át akar valaki alakulni? Akar valaki szebb és magabiztosabb lenni?

Figyelt kérdés
Képzeljétek, régen én is ilyen voltam. Mármint csúnyának láttam magam, meg minden, szemüveges voltam, fogszabályzós, stb, mindenki csúfolt, nem kellettem senkinek. DE AZTÁN!!!!!! Rátaláltam valakire, aki segített, és sikerült teljesen megváltoztatnia. Megtanította , hogy hogyan sminkeljem ki magam nagyon szépre, mit egyek, hogyan csináljam meg a hajam, hogyan viselkedjek, mit vegyek fel...és azóta gyönyörű vagyok, bomlanak utánam a pasik, és minden de tényleg MINDEN sikerül. :) Szeretnék segíteni azoknak, akiknek hasonló problémájuk van. Szüksége van itt erre valakinek?:)
2010. jan. 8. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
és ki ez a valaki?
2010. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

atalakitasvarazs@indamil.hu

Ide tudsz neki írni:) Egy huszonéves csaj, és borzalmasan jól ért a sminkeléshez.:) Amúgy meg modellkedik is, de egyetemre is jár, szóval értelmes is meg minden...nekem tényleg nagyon sokat segített...

2010. jan. 8. 17:05
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
próbáljuk meg :D
2010. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

atalakitasvarazs@indamail.hu


bocsi, az előbb kimaradt egy 'a'

2010. jan. 8. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És kér valami pénzt a segítségért? Ha igen mennyit???
2010. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Köszi, de utánam már így is bomlanak a pasik:D
2010. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem írjatok neki, mert én már 1 éve voltam nála...különböző 'csomagokkal' dolgozik, attól függően alakítja ki az árat, hogy mire van szükséged. Nekem 25 ezer forint volt, de ebben benne volt minden: egy szuper jó smink + meg is tanította, hogy hogyan kell elkészíteni, új frizura, és egy komplett ruha szett (vagyis egy gatya, egy felső, egy öv,egy tűsarkú, egy pulcsi, meg egy fülbevaló, és egy nyaklánc.)

De írjatok neki, mert pl ha neked nem kell a ruha, akkor szerintem jóval olcsóbb, meg minden.

2010. jan. 8. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:
nagyon üzletszaga van a dolognak. :)
2010. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én nem kapok utána részesedést:) Csak gondoltam kiírom nektek:) Szerintem egy próbát mindenkinek megérhet.

Csak itt olvasom ezt a sok kérdést, hogy miért nincs pasim, mennyit kell fogynom, szerintetek van-e esélyem, nincsen csajom, mit tegyek, és gondoltam hogy ezeknek az emberkéknek is segíthet. Nekem segített. :)

2010. jan. 8. 17:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem 25 ezerért egy kicsit sok!!Mivé akar varázsolni ennyi pénzért? Angelina Jolie leszek??Én eddig sem panaszkodtam,igaz sminkelni nem tudok,ezért nem is sminkelem magam! Ha hajam meg ha már nem tetszik akkor a fodrász csodát művel!
2010. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!