Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti szeretitek a...

Férfiak! Ti szeretitek a teltebb alakú lányokat?

Figyelt kérdés

Teltebb vagyok,és szerintem fogynom kéne,de sokan azt mondják,hogy így vagyok jó,ahogy vagyok.

(Itt inkább a férfiak véleményére vagyok kíváncsi:))

Nagyjából leírom,hogy nézek ki,hogy könnyebb legyen véleményt mondani:arányos testalkat,elég nagy mellek,sötét barna haj,kék szem,165 cm,66 kg,17/L.


2014. júl. 21. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a magasságodból kell kivonni 110-et és megkapod az ideális testsúlyt. Szerintem, ha jól érzed magad így, akkor ne azzal törődj, hogy a fiúknak mi jön be, biztos lesz valaki, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy. :)
2014. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem, de úgy kb fele-fele arányba van, kinek mi jön be. (itt a vékony és teltre gondolok)

Amit leírtál magadról:

arányos testalkat: OK

elég nagy mellek: akár milyen meglepő (jó...kinek mi számít nagy mellnek) de nekem nem tetszenek a nagy mellek, inkább a kicsi és formás

sötét barna haj: kinek mi áll jobban, de OK

kék szem: a legjobban ez tetszik, tehát OK

165 cm: OK

66 kg: mivel nekem személy szerint nem jön be a telt(ebb) testalak, így még ezzel van a problémám.

Amúgy olyan legyél, ahogy jól érzed magad. Mindenkinek úgy sem fogsz tetszeni. Személy függő, hogy kinek mi jön be. Ha meg valakinek tetszeni fogsz, biztos nem ezen fog problémázni (legalábbis szerintem)

18F

2014. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csont sovány lányok nekem már undorítóak. Ne legyél 165 centivel 40 kiló. Szerintem sok fiú van úgy vele, hogy jó az ha normálisan megtudja fogni a barátnője derekát,fenekét, nem attól kell neki félni, hogy jajj át ne térjek egy másik lányhoz, aki mellette áll...
2014. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. Őrülten jól nézhetsz ki!
2014. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!