Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felülésekkel el lehet tüntetni...

Makaroni100 kérdése:

Felülésekkel el lehet tüntetni a hurkákat?

Figyelt kérdés
Eléggé hájas a hasam és szeretném eltüntetni! Mivel lehetne még?

2014. júl. 26. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Diétával és sporttal. De semmiképp nem felüléssel, bár az is segít. De a zsírt nem a hasadról fogod felüléssel eltüntetni, hanem mindenhonnan, mert nincs helyi fogyás. Ha több energiát használsz egy nap, mint amit megettél, akkor a szükséges energiahiányt a zsírod elbontásával szerzi meg a tested.


Ez nem azt jelenti, ha nem eszel semmit lefogysz. Sőt! Enni kell, de nem cukrot, nem szénhidrátot.

2014. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 025020 válasza:
100%
Eggyet értek az előttem iróval ha felüléseket csinálsz azzal csak a hasizmot eddzed ,de a hasad ugyan olyan hájas marad! Diéta és sport!!!
2014. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek. Hiába lesz kicsit izmosabb a hasad a felülésektől, ha nem látszik a hájtól. Életmódváltás és sport segít.
2014. júl. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Suliban csináltunk napi 200-300 felülést egy osztálytársammal, de semmi nem látszott.


Egyszer viszont lefogytam kb 5 kilót egy hét alatt. Nem direkt, csak elvállaltam egy határidős munkát. Reggel 5-kor keltem, bringával betekertem a munkahelyre. Egész nap mászkálós, pörgős munka volt. Éjjel 2-kor mentem haza bringával. A munkát csak utólag fizették ki, pénzem nem volt buszjegyre azért bringáztam és kb 2 szendvicset ettem egy nap, időm se lett volna többre. Fáradtan és éhesen indultam haza, olyankor betoltam egy Balaton szeletet hogy le ne forduljak a bicikliről, aztán beestem az ágyba. Egy hét mulva egy haverom kedvesen megjegyezte, hogy lefogyott a mellem :/ Igaza volt, de a hasam is.

2014. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es mert a heti normális fogyás zsírból 1 kg. A többi víz,béltartalom és izom volt..



És tökéletesen leírtak a hasedzés ezen nem segít.

2014. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos en nem ertek egyet, mert nalam pont azok a testreszek hajasodnak amiket nem edzek!

Amint elkezdek gyurni a hajas teruletre azonnal elkezd elegni a zsir.

Tehat ha valamit nem edzunk az hajasodik, de ahol intenziv mozgast vegzunk ott izom atalakulas megy vegbe..

2014. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem lehet így... :D zsír nem onnan megy le, ahol az izmod dolgozik.


nézz szálkásító edzést és étrendet!

2014. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző (6), istenem... meg is látszik miért olyan alacsony a %-od.. -.-
2014. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azert olyan keves a %- om mert en es a hozzam hasonlo oksok nem itt tanyaznak vagy legalabb is keves hanyaduk!

Gondolom az a baj, hogy nem allok be a hulyek soraba, amiert elnezest kell, hogy kerjek es nem osztom a marhasagokat, de amit leirtam azt tapasztaltam es nem a 3. utcaban levo Imitol hallotam mint sokan masok...

2014. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!