Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet szép egy szemüveges lány?

Lehet szép egy szemüveges lány?

Figyelt kérdés

lány vagyok,és szemüveges...utálom,teljes szívemből.sosem ismertem olyan lányokat,akik szépek és szemüvegesek.azt mondják a barátnőim,jól áll,de valahogy az,hogy sosem láttam még szép szemüvegest,nagyon elbizonytalanít.félek,hogy sosem lesz normálisan kinéző barátom,mert rajtam van ez a szerkezet.félre ne értsétek,nem vagyok felszínes,nem az az első,hogy úgy nézzen ki,mint egy modell,de azért na.:D

kérlek,őszinte véleményeket írjatok.


2014. júl. 28. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Valakinek kifejezetten jól áll, plusz okos kinézetet kölcsönöz. De ha gondolod, küldj képet, az alapján jobban meg tudjuk állapítani.
2014. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Sok olyan szemüveges csajt ismerek akik simán kenterbe verik a plázacicákat. De egyébként ha annyira nem vagy biztos magadban küldhetsz képet és akkor átfogóbb véleményt tudok írni.
2014. júl. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok szép lányt ismerek akik szemüvegesek.

Sőt vannak akiknek kimondottan jól áll a szemüveg, szinte a védjegyük.

De ha ennyire utálod a szemüveget, hordhatsz kontaktlencsét.

2014. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lányt, aki szemüveges (és fogszabályzós is) és nagyon szép! Az egész stílusa nagyon megnyerő, nőies. Szerintem nincs semmi gond a szemüveggel, csak jó keretet kell választani.
2014. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam, hogy egy szemüveges lány nem lehet szép! Honnan veszed ezt? Egy csomó szemüveges ismerősöm van, akik tök jól néznek ki.
2014. júl. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én életem során két embert láttam, akinek jól állt:D 13 évesen lettem szemüveges, sosem hordtam, 15 éves koromig bírtam, akkor vettem kontaktlencsét. nem olyan drága, szerintem próbáld ki. eoptika.hu :)
2014. júl. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy sokan ezeket a nagyon vékony fémkeretes szemüvegeket veszik, ami egyáltalán nem szép szerintem. se nem divatos, se nem illik senki arcához, és szerintem még kényelmesebbek is a műanyagok.
2014. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem ezek múlik egy lány szépsége.

Aki szemüveg nélkül szép, az szemüveggel is, ez nem változtat rajta, mivel csak egy kiegészítő.

Mondjuk, kontaktlencsére bármikor lecserélhetnéd ha neked nem jön be a szemüveg.

2014. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért ne múlhatna?
2014. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem azért hogy imponáljak, de én konkrétan szeretem a szemüveges lányokat. Lehet azért, mert az ilyen cicababák nem igazán jönnek be(ez nem azt jelenti, hogy egy elhízott kocka vagyok, aki a szánalmas kis életét ezzel próbálja egyedivé tenni). A szemüveges lányok valahogy a valósághoz, a tökéletlen világhoz közelebb vannak, ami nekem tökéletes, és ezt imádom. Mellesleg tök jó divatkiegészítő is. Ha szemüveges lennék a világért nem vennék kontaktlencsét :)
2014. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!