Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire csúnyának? 16L

Figyelt kérdés

Vannak napok persze amikor tűrhetőbb a helyzet de általában ez nem tart sokáig. Annyira csúnyának érzem magam hogy félek már-már lassan az emberek szemébe nézni mert azt érzem hogy ők is lenéznek emiatt. Szokták mondani mások hogy szép vagyok és csinos de ez nem győz meg. Vannak lányok akik valamivel még alattam is vannak de amikor meglátom a közösségi oldalon hogy az ő fényképeikre 100+ lájk van az enyémekre pedig fele ennyi akkor az egyből elveszi minden életkedvemet. Mert ugye azt a képet lájkolják az emberek amelyik szép. Szóval ez is csak elvesz a szinte nem is létező önbizalmamból. Minden lánynak akit ismerek még elég csúnyácskáknak is 100 feletti lájkkal rendelkező képeik vannak nekem pedig a legtöbb ennek közelében sem volt. 172 centi vagyok és 53 kiló de egyszerűen nem is érzem magamat csinosnak. Állandóan diétázom és edzésekkel sanyargatom magamat. Nem érzem magam elég jónak ahhoz hogy esetleg kedveljenek az emberek, hogy legyen egy barátom vagy ha legalább ezek nem is adatnak meg legyen végre nekem is egy olyan képem ami ennyi mindenkinek tetszik. Sokszor sírok emiatt de nem tudok mit csinálni vele. A hasam nem lesz kisebb semmi hatására, az emberek nem fognak kedvelni sehogy sem. Pedig én próbálkozom de nem megy mert amikor felmegyek facebookra és meglátom a képeket és a számokat aztán az utcán is szebbnél-szebb lányok köszönnek vissza akkor egyszerűen élni sincs kedvem.

Másnak is volt/van ilyen? Mihez kezdjek ezzel? Én miért nem lehetek szép és népszerű?



2014. aug. 1. 11:28
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Kevés az önbizalmad...Először is..nem az dönti el hogy milyen szép vagy hogy hány lájkot kapsz, hanem az életben a szavak. Egyébként ezek általában egy kèrdezős oldallal lesznek népszerűek. Itt kaphatnak hideget/meleget is.
2014. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

most komolyan. kit érdekel, hogy a facebook-on kinek hány like-ja van??? ez egy elég felületes szemlélet a te szemszögedből... és bocsi, hogy ezt mondom, de hülye vagy ha e miatt ennyire kiborulsz.

én sem érzem magam mindig tökéletesnek vagy éppen szépnek, de nem is kell ;)

viszont! ne lásd ezt az egészet ilyen negatívan, nem éri meg. az jó ha sportolsz és a diéta sem feltétlen rossz, de azért ügyelj rá.

nincs valami hobbid? amiben jó vagy? az emberek megérzik ha valaki ennyire szorong vagy nem szereti magát. esetleg foglalkozz azzal amiben jó vagy és kérd ki mások véleményét pl. rajz vagy kézműveskedés. engem mindig feldob ha valakinek tetszik amit csinálta :D (rajz)

még fejlődni fogsz, ne foglalkozz másokkal annyit. te neked is türelmesnek kell lenned :) mert még eléggé fiatal vagy

csak ne foglalkozz annyit másokkal és többet magaddal

2014. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyeség de kissebbségi komplexusom lesz tőlük. Nekik akár 120-an is kedvelik a képeiket nekem pedig fele ennyien sem. Mintha ki lennék zárva. Népszerű sem vagyok. Nem értek semmihez. Meg szerettem volna tanulni sütni a nyáron de a fogyókúra miatt nem tehetem meg hogy sütiket süssek. Volt egy-két falásrohamom a nyáron és szörnyű érzés volt utána, leírhatatlan az a bűntudat.
2014. aug. 1. 11:57
 4/20 anonim válasza:
100%
Ah...nem is tudom hogy hol kezdjem.Azt,hogy orosz tudosok megallapitottak,hogy a like-ok szama egyenesen aranyosan no az ember szepsegevel,egy nagy baromsag.NE azt nezd,hogy a masik 100+ like-ot kapott,es te csak 50-et,hanem ott vannak a belso ertekek is.Lehet,hogy a masik egy bombazo,de ha sikhulye,kettoig se tud elszamolni,akkor bajok vannak.A normalis emberek nem arrol fognak itelkezni feloled,hogy most 50 like,vagy 250 like van a kepeiden.Egyszoval gyerekes vagy.172 centi es 53 kg...16 evesen.Akkor en mit mondjak 165 centi es 60 kilogrammal???14 evesen???Gondolkozz el,hogy az emberek nem azert fognak teged szeretni mert egy modell vagy es a kepeiden 500+ like van,hanem hogy egy kedves,segitokesz humorOs lany vagy aki el tudja mondani,hogy hogyan kell elkesziteni egy atombombat.NEM CSAK A KULSO ERTEKEK FONTOSAK.ES HOGYHA VALAKIVEL TE BESZELGETSZ,ES LATOD RAJTA,HOGY MILYEN RONDANAK NEZ(de meg mindig nem ertem...172 centi es 53 kg...es meg te akarsz fogyokurazni.)HAGYD OTT ES KERESS MAS BARATOKAT.ES HA MAJD LESZ PASID,AKKOR SZERINTEM NEM AZERT FOG VELED SZAKITANI MERT TE OLYAN CSUNYA VAGY ES A FB-N CSAK 50 LIKE-OD VAN.KICSI ONBIZALOM KELL,ES MINDENKI SZERETNI FOG.
2014. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Úristen, ez az új generáció? Komolyan? S Z Á N A L M A S!
2014. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Öhm a lájkok száma egyenlő azzal, mennyire vagy levetkőzve, vagy mennyire vagy népszerű (ezalatt nem sok barátot értek, hanem olyanokat, akik bejelölgettek, mert láttak már a suliban)

A szépségnek semmi köze hozzá... Van egy modell ismerősöm, nagyon-nagyon szép, a képein pedig van kb 20 lájk.

Én magam pedig soha nem töltöttem fel magamról képet, profilképem sincs, mégis vannak barátaim, akikre számíthatok+tudom, hogy a szépség relatív, volt olyan akinek nem jövök be, másnak meg én vagyok a 10/10, szóval ezen gondolkozni szintén felesleges.

Ha igényes vagy, nem lehet nagy probléma a külsőddel.

2014. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Regebben velem is majdnem ugyan ez volt (azért nem ilyen durván) , de engem is elkeserített hogy nekem nincsenek like-jaim, masnak meg 200. En azt csinaltam hogy fél évre letöröltem magam az oldalról. Nehéz volt, de megcsináltam. Sokkal jobban éreztem magam, nem tudtam rola hogy kinek milyen népszerű képe van stb. Komolyan mondom, életem egyik legjobb döntése volt. Utána újból regisztráltam, de nagyonnagyon keveset használom, sőt inkább csak chaten szoktam beszélgetni, a ,,hireket" nem olvasom, mert ugyis hülyeségek. Persze azert a legtöbb dologgal képben vagyok, a barátnőm elmondja a fontosabbakat, de igy azért mas. Ha latom is valakinek a népszerű kepet, szerencsere ma mar teljesen hidegen hagy. En se gorcsolok a sajat kepeimen sem, évente egyet feltoltok max, es nem erdekel hányan lajkoljak. ( meg se nézem:)

Szerintem neked is jót tenne, ha egy kis időre letorolned magad, es nem gondolnál ra. Tudom hogy nem konnyu, de legyél erős, hidd el jobb lesz. :))

2014. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Legyen erős? A mai generációnak ahhoz kell erő, hogy letörölje magát facebookról? Vagy hogy kibírja, hoy mások képeit többen likeolják? Ki a francot érdekel? Az életed egy dobozon keresztül akarod élni? Na, ez szánalmas. Hagyd a fenébe azt a hülye oldalt, úgyis csak alacsony intelligenciahányadossal rendelkező buta emberek szeretik. Ha te is ilyen vagy, nem szóltam. Viszont ha érzel még magadban valami értelmet, ne törődj ilyen felszínes baromságokkal.
2014. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat! Nem mondom azt hogy konkrétan undorral néz rám bárki ezt lehet hogy beképzelem csak tény hogy nem tudom állni nagyon a szemkontaktust. A másik dolog hogy bombázónak azért nem nevezném őket, de népszerűek. Én nem szeretnék másnak benyalni hanem őszintén jóban akarok lenni azzal akivel bírjuk egymást, de egyébként igen ma már mondhatni ez a virtuális mérce határoz meg sok mindent és tudom hogy jelentéktelen de nem mondhatnám hogy sokat dob az önbizalmamon.
2014. aug. 1. 17:02
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem is évekbe telt, mire elkezdtem elfogadni magam.

Első lépés: változtasd meg ami nem tetszik. Addig, addig váltogattam a hajamat, amíg olyan nem lett amilyen tetszett. Persze, frufru egy idő után nem tetszett, így most lenövesztem.. Zsírosodás zavart, most már inkább hajat mosok és zsírosodjon csak, akkor megint megmosom.

Köröm? 10FT'ért UV lámpát + lakkokat vettem és itthon csinálom, mindenki dicséri.

Szemöldökömet kiszedtem, áttértem epilálásra, megnézem a többi lányt, és ha látok valami ruhát rajtuk ami tetszik (és 90% hogy divatos, mert hát.. ilyen a sulim) akkor megjegyzem és szerzek olyat, csak olcsóbbat és szebbet.

Ellestem különféle dolgokat a buszon, a suliban, hogyan sminkelnek a lányok, mitől tűnnek szépnek? Elemezd ki, figyeld meg. Többnyire a szépen kifestett szem, természetesen hat, a tiszta, puha bőr, és egy kis arcpír. Az ápolt, friss haj.

És a súly? Tudod mi a vicces? 155 cm vagyok és most már 40kg alatt, mert nem tudok enni. A külsőmmel elégedett vagyok, már 'megszoktam', elfogadtam, de a súlyommal nem tudok mit kezdeni, mert lehetetlen híznom a műtétem óta, és otthoni életem is eléggé aggaszt.

Ne siránkozz, hanem változtass. Elég csak részletenként, csak figyeld meg mi az ami nem tetszik, majd tegyél érte!

Ha valamiben kell tanács, segítség, csak írj egy privit, szívesen segítek!


15/L

2014. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!