Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyi un....

Magyarországon mennyi un. "WOG" típusú kinézetű emberke él? (Itt most nem a romákra gondolok éppen)

Figyelt kérdés

Üdv!


A "WOG" egy angol gúnyszó azokra a kaukázusi típusú emberekre akiknek fekete hajuk szemük, és az ezekkel elkerülhetetlenül vele járó sárgásbarna bőrük van. Ezen rasszista pejoratív kifejezés azon a hiedelmen alapult, hogy az ilyen emberek túlnyomó többségében szellemileg gyengébbek az un. fehéreknél, és fizikailag is gyengébbek általában az azonos testalkattal magassággal rendelkező világosabb pigmentációjú)


(A mai modern kaukázusi kifejezést csak a II. világháború után találták ki. A kaukázusi kategóriába mindenki beletartozik aki nem fekete, mongoloid (keleti) vagy ausztraloid típus.)



Szóval mennyi WOG emberke él szerintetek ma Magyarországon? Szerintem úgy 25 % - 30%-a a magyaroknak WOG.


Szerintetek?


Köszi a válaszokat!



2014. aug. 2. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ebből annyi igaz rám, hogy sárgásbarna bőr,

fekete haj és szinte már fekete szem. amúgy semmi..

de szerintem ilyen nem nagyon van, vagy nincs is Magyarországon.

15/L

2014. aug. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint nincsenek fekete hajú sötét szemű emberek? (WOG) Biztosan Magyarországon élsz?
2014. aug. 2. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Alföldön jellemző ez a típus, nagy szerencsémre, ez a zsánerem :)

Szerintem Alföld lakosságát felezd meg, és számold ki, hogy az Mo. népességének hány %-a.

Mondjuk eléggé megbámulnak, mert vörös a hajam, ami itt nem jellemző(konkrétan megyeszékhelyen lakom, 2 kisgyereket, meg 1 húsz év körüli srácot láttam ilyen adottággal).

2014. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akinek a wog tetszik annak a cigányok is bejönnek. Az angol WOG szónak van egy magyar megfelelője is: "cigány forma" ami nem cigány származásra utal, csak nem sötét pigmentációra. Alföldön sok az olyan, jászkunok délszlávok keveredése, mindenféle furcsa nép akiknek nincsen igazán Közép-Európai kultúrája..
2014. aug. 2. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sötét barna a hajam és szemem a bőröm pedig könnyen barnul ezért nagyon szép barna.
2014. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 5. Vagyok. Az alföld- ön élek :D
2014. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem gyakoriak. Tapasztalataim szerint a magyarok többsége barna hajú, barna szemű.
2015. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!