Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek nagyon szép, vonzó...

Ismertek nagyon szép, vonzó ötven éves nőt?

Figyelt kérdés
Akár fényképes hivatkozással, a híres vagy kevésbé híres személyiségek között ismertek-e olyan nőt, aki ötven éves, véleményetek szerint nagyon jól tartja magát, szép, vonzó - de nem visszatetszően, tehát nem úgy, hogy nevetségesen próbál a saját koránál fiatalabb lenni, hanem természetes szépség, akin "nem fog az idő"?

2014. aug. 7. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Susan Sarandon ilyen.:) Vagy Sandra Bullock is.
2014. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sandra Bullock jutott nekem is eszembe, meg a saját anyám aki 53 éves, és állandóan azt hiszik hogy a nővérem, mert 35 körülinek tűnik, nincsenek nagy ráncai... kicsik is alig, fiatalos szőke haja van, vékony, fiatalos ruhákban jár. Képet nem teszek ide. Nálunk az egész család fiatalos mondjuk. Én is letagadhatok 10-12 évet.
2014. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!