Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az amivel legjobban és...

Mi az amivel legjobban és legegyszerűbben lehet fület tágítani?

Figyelt kérdés
Volt már fültágítóm, de beforrt. Nincs kedvem újra venni vagy 20 db csigát vagy akármilyen eszközt, mert mindig ellopkodták tőlem, több pénzt nem kívánok rááldozni. Valami itthoni tippet nem tudnátok adni, amit egyszerűen meg tudnék oldani?

2014. aug. 9. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Passz, biztos nagyon megterhelő kiadni 300 ft-ot a csigára.
2014. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy mennyire szeretned nagyra.en csak 6 mmet csináltam.en fogpiszkaloval kezdtem,de amiatt,hogy ne ragadjon be,korbetekertem celuxal.utana jött a fultisztito palca utana meg a tollbetet.mivel ugy egyből nem ment bele,körbetekertem a fultisztitopalcat is.remélem tudtam segiteni:)
2014. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én egy tetoválótű-darabbal kezdtem (de bármilyen 1mm átmérőjű vmi jó). aztán tekertem rá szigszalagot, és ha jól emlékszem, kb. 2 naponta mindig + 1 kört tekertem rá. ez így ment egész 8cm-ig. :D
2014. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem kezd 1mm-es tűvel,vagy biztonsági tűvel(szerintem az jobb,én is azzal kezdtem el)

2mm: legyen egy fogpiszkáló,de nagyon fontos,hogy lakkozd le körömlakkal várd meg amíg megszárad,kend be testápolóval,hogy jól csússzon,és fertőtlenítsd le,utána átdugod a lyukon és kész:)

3mm: egy normál tollbetét

4mm: a szempillaspirál része,ahol a kefe van,az a 'rúd' megteszi ha levágod mindkét végét a 'rúdnak' és kész is a 4mm-es fültágítód :DDD

5mm: egy zselés tollbetét például

6mm: nézz körül,biztos akad valami,nekem 6 mm-er rendes tágesz volt

7mm: nem tudom én kihagytam mindig,nézz körül,légy kreatív biztos van a házban ilyen méretű tárgy!:)

8mm: én szétgyilkoltam egy tollat és a belsejéből 'operáltam' ki leendőbeli tágítómat,vagyis a műanyag 'rudat' kiszedtem,és levágtam a két végét:D

9mm: nekem azon egy filctoll külső műanyag része került a fülembe,tehát maga a filctoll ha úgy tetszik

10mm: nehéz elmagyarázni,hogy nekem mi volt a fülembe,a lényeg,hogy zsírkréta 'tartó' műanyag része passzolt:DD

11mm:nem tudom,kihagytam

12mm:cérnának a műanyag rúdja amire rátekerik a cérnát.

Ezek mind saját tapasztalatok,én így csináltam,és most jelenleg tartok 12mm-nél. Remélem segítettem valamit:DD A legfontosabb,hogy mindig fertőtlenítsd le a tárgyat amit a füledbe helyezel,különben 3-4 nap kellemetlen gyulladás vár rád.! Szia!:)És sok szerencsét!

16/L

2014. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!