Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya nem...

Lilith2001 kérdése:

Mit csináljak, ha anya nem engedte a múltkor, hogy melltartót hordják, csak gyerekmelltartót enged?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok,és az a kérdésem,hogy én gyerekmelltartót hordok,nem merevítőset csak van benne egy kis szivacs,de az osztakyomban nekem van a legnagyob mellém,és nagyon lötyög futás közben.Már nagyon szeretnék igazi melltartót,de anya nem engedte a múltkor.Szerintetek mit csináljak?

2014. aug. 10. 12:40
 1/10 A kérdező kommentje:
És még a hajamat se engedi levágni,pedig térdig érő hajam van,és én még már nagyon unom és ekegem van belőle,pedig csak a köldökömig akarom levagatni
2014. aug. 10. 12:42
 2/10 A kérdező kommentje:
Elegem*
2014. aug. 10. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
*.* Térdig érő hajad van? És miért nem engedi levágatni? Én biztos sunyiban elmennék a fodrászhoz, vagy levágnám magamnak. Mekkora melled? Mert ha tényleg nagy, akkor kell rá a merevítős melltartó, vagy legalábbis egy jó sportmelltartó, ami nem engedi lötyögni. Lehet, hogy a sportmelltartóba belemenne.
2014. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le és beszéld meg vele szépen, hogy téged ez zavar és szeretnél rendes melltartót. Minden nap említsd meg, hátha megunja és vesz egyet. Én 7. végén kaptam, de gondolom te ősztől leszel 7.-es. Szerintem még korai, de te tudod.


A térdig érő haj elég durva és nem túl egészséges. Próbáld meggyőzni, elvégre a te hajad.

2014. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy sportmelltartót ha kapsz pénzt. A hajad meg vágd le. Csak bevizezed és egyenesen levágod. Én ha nem drasztikusan lett vágva mindig magamnak csináltam. Viszont a hajadat kádba vagy vmi ilyen helyen csináld hogy le tudd mosni vízzel amit nem tudsz felszedni. Türcsit ne hajazz össze meg semmi anyagot. Sikert!
2014. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Várom meg a válaszokat!
2014. aug. 10. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
A melltartorol mindenfélekeppen beszélned kell vele mert ha nem tartja meg amit megkell akkor semmi értelme.és a hajadnak is jót tenne egy hajvágás mert ez nem egészséges a hajnak ha ilyen hosszú kezdve ott, hogy töredezett lehet a vége ami nem túl ápolt külsőt kolcsonoz
2014. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,meg lehet kommentelni.
2014. aug. 10. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
"Anya, miért nem vágathatom le a hajam, és miért nem hordhatok melltartót? Mondanál egy-egy épkézláb, értelmes indokot, légy szíves?"
2015. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mennyetek el egy ruhas boltba anyuddal es ott menj el vele a fehérnemű reszleghez.. Es nezegesd a melltartokat es majd eszreveszi h nagyon nezed a melltarokat es talan azt kerdezi majd toled h felakarod probalni? Vagy en azt csinaltam h elmentünk egy" turiba" es odamentunk a fehernemukhoz es mondtam h az osztálytársaim ilyeneket hordanak.. Es utana anyum megkerdezte tolem h szeretnek e melltartot en aztvalaszoltam h igen... Es ennyi volt az egész.. En is csak nyar vegere kaptam melltartokat..14/L
2015. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!