Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedveled a fekete színt?...

Kedveled a fekete színt? Szereted viselni?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz az olyan emberekről, akik gyakran hordják ( emókat hagyjuk most ki ebből ) ?
2010. jan. 13. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szinte mindig feketébe vagyok pedig nem vagyok emós és semmi ilyesmi :).. És igen, szeretem:)
2010. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Imádom, legszívesebben éjjel-nappal azt viselném!

A stílusom kicsit gothlolis, úgyhogy passzos a fekete-imádatomhoz:D Világos bőrrel nagyon drámai hatást kelt.

Akik ilyen színt hordanank, azok nyilván szeretik, meg is értem miért, ezt gondolom. Az meg nem különösen érdekel, hogy más mit gondol rólam^^

2010. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedvelem mert szerintem szexi és elegáns. És karcsúsít! :)

Gyakran vagyok feketében.

2010. jan. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lehet nagyon elegánsan hordani a feketét én is szeretem. és tényleg karcsúsít, persze az alakhoz legmegfelelőbb fazon.
2010. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szőke hajamhoz és fehér bőrömhöz leginkább a fekete felsők állnak jól (a fehér egyenesen katasztrófa), így sokszor viselem. Nadrágokból inkább a színes a jellemző, de azért avn jó pár fekete darab is. Előnye: nem látszik meg rajta a kosz egy egyszeri BKV-zás után, ami más színű gatyákról sajna nem mondható el.
2010. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a feketét,de mostanság rákaptam a barna-fekete és a vörös-fekete kombinációkra is. Nekem ez a szín egyfajta "pajzs",szóval tudom hogy a fekete slankít,és a legtöbb fekete cuccom takar is,és lazábban érzem magam egy hosszú fekete pólóban mint pl.: egy kivágott vörösben.
2010. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szinte csak a feketét. :)

mert jól áll.

2010. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én igen, mert szinte mindenhez megy, kivéve barnával nem szeretem.
2010. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a kedvencem ha öltözködésről van szó szinte mindig van rajtam valami fekete cucc pedig nem vagyok rockos vaggy goth.
2010. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem szeretem. Sötét, színtelen.
2012. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!