Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van egyre több páwa...

Miért van egyre több páwa fiú? Ennyire bejön a lányoknak ez az öltözködés vagy miért?

Figyelt kérdés
Bevallom hogy nincs divat érzékem fiú létemre, meg 21 is elmúltam, de napról napra azt látom hogy az én korosztályomból is sokan átveszik ezt az öltözködést és csak azért mert környezetüknek akarnak ezzel tetszeni, mert most ezt tömik sokak fejébe. De így konkrétan mi a jó abban hogy valaki úgy néz ki mint egy papagájnak?

2014. aug. 13. 20:16
 1/10 A kérdező kommentje:
"mint egy papagáj"
2014. aug. 13. 20:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ma már azokat is lepáwázák akik csak jól öltöznek. Pl mert valakin van AirMax és fulcap még nem páwa, csak a sok segg egyből azt mondja.
2014. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Airmax meg a fullcap egyszerűen csak tucat viselet. :D
2014. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen-igen azok nem vészesek. Én pl a szűk csőnacikra gondolok, meg a tarka barka, agyon kivágott felsőkre. Jól van még egy kivágott felső jól is állhat egy fiún ha egy lazább nadrágot felvesz, de ők direkt a legb*zisabb darabokat veszik fel. Pl ma láttam egy páwát akin az összes ruha b*zis volt, és nem Air Max volt rajta hanem vászon balerina cipő, meg olyan bugyinadrág, V kivágott póló, ecsethaj, sárgakeretes bogárnapszemcsi
2014. aug. 13. 20:33
 5/10 anonim válasza:
az első kérdésre nem tudok válaszolni, a másodikra pedig: NEM! NEM! NEM! :)
2014. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
látták a konicsuvávvát a dalfesztiválon.
2014. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ők hiszik azt, hogy a lányoknak ez bejön. Tévesen. A lányok fiúkat/férfiakat akarnak és nem b*zikákat. De egy fullcap vagy kivágott fölső még nem probléma, van akinek kifejezetten jól áll, csak ne legyen tarka-barka csicsás meg rózsaszín és hasonlók.
2014. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először én is nagyon tiltakoztam ez a stílus ellen. Nem jöttem be egy lánynak se, folyton lefújogtak. Gondoltam picit beújítok, kipróbálom ezt a stílust. Meg is tettem, és varázsütésre minden jobb lett :D egy csomó lánynak tetszek, barátnőm is lett, meg hát szerintem is jobban áll ez nekem. Szóval tényleg ez a stílus jön be a lányoknak tapasztalatból mondom
2014. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azért, mert egy b.lf.sz 100at csinál, meg ugye a mai világban a sablonosság a menő. romlik az erkőlcs és az egyén értéke!
2014. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiúk hülyék, azt hiszik így jobban bejönnek a cdajoknak, pedig majdnem senkinek sem tetszenek ezek a páwák.. XD

Sajnos rengeteg fiú ilyet csináltat magának, de azt nem veszik észre, hogy így nem szimpik vagy nem áll jól nekik... Max. Justin Biebernek áll jól..

Röhelyesek.. :D

Remélem te nem süllyedtél le a szintjükre.. ;)

2014. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!