Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik egész évben acélbetétesbe...

Akik egész évben acélbetétesben vannak nem kellemetlen egy idő után vagy valami?

Figyelt kérdés
Szóval, hogy van egy barátném akinek van és mindig mikor leveszi, és ott van a lábán a nyoma, meg szorítja, meg úgy amblokk nem rohad bele a lábad?? Nem kellemetlen, hogy egész évbe azt hordod? Vagyis úgy értem amúgyse nagyon higiénikus mindig ugyanazt a cipőt hordani, de pláne ha egy ilyen. Akik hordanak azok írjanak pls
2014. aug. 14. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz márkát, és fazont vesz fel... Én nagyon szeretem, mindenbe mehetek, anélkül, hogy itt szórakoznék, hogy kerülgessem. Favágás, aknába mászás, fűnyírás, mindenhez jó. De van már több féle-fajta is, kezdve a papucs-szandáltól a bakancsig. Szerintem mindenki meg tudja találni, a neki kényelmeset...
2014. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bakancsra gondoltam, és ez a lány divatból hordja nem munkához. kosz még nemigen érte a kezét munka miatt azt hiszem...
2014. aug. 14. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek bőrből vannak, úgy hogy nem igazán rohad bele a lábad.
2014. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem hordom konkrétan egész évben az acélbetkósat, de azért válaszolok.

Az acélbetkós iszonyat kényelmes és tartja a bokát. Nekem is ott szokott maradni a nyoma, persze, hogy ott marad, mert meg kell húzni, különben leesik az ember lábáról. Ha összegyűrődik az ember szoknyája, amikor leül és utána feláll, a combon is ott marad a gyűrött anyag nyoma, szóval a bakancs nyoma teljesen normális. Ha túlságosan meghúzzuk, akkor elzsibbad a lábfejünk, akkor nyilván kijjebb engedjük, mert hülyék nem vagyunk. Az acélbetkósok bőrből vannak, a bőr szellőzik szemben egy szintetikus anyagú sportcipővel/tornacsukával/műbőr balerinával. A bőr lábbeliknek pont ez a lényegük.

Ez a "amúgyse nagyon higiénikus mindig ugyanazt a cipőt hordani" dolog pont a mai gagyi műszálas és műanyag cipőkre vonatkozik, nem a bőrcipőkre/bakancsokra. Régebben az embereknek volt 1 pár bőrcipője, és azt hordták 10 évig. Nyilván, ha vacak műbőrt veszel fel, akkor belerohad a lábad, meg gombás is lehet egy idő után. Bőrcipőkbe nem rohad bele az ember lába.


24L

2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem a legegészségesebb lábbeli. Én kb 5 évig hordtam télen nyáron. Bőrből van és nem izzadt bele.
2014. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hordom gyakran (pláne ha vezetek, ahhoz nem kényelmes), de amikor igen, teljesen meg vagyok vele elégedve.


Jó minőségű bőr katonai acélbetétesem van, nyomot azt hagy a bőrön, de hamar elmúlik, amúgy praktikus, kényelmes viselet, tartja a bokát, ami nálam elég nagy előny, mert elég lazák a bokaszalagjaim és hajlamos kibicsaklani a lábam.


Befülledés sincs, valami fura anomália miatt sosem izzad a lábam, ha 40 fok árnyékban, akkor se (ez amúgy elég nagy hátrány is), de sose büdösödött be egy bakancsom se, pedig régen agyonhordtam őket.

2014. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!