Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olcsó, de...

Tudnátok ajánlani olcsó, de jó illatú parfümöt?

Figyelt kérdés
illetve hogy hol nézhetnék körül vagy ilyesmi:) Köszi előre is:)

2014. aug. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
avon:) elég olcsóak a parfümök és kellemes az illatuk is.
2014. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A douglasban christina aguilera régebbi illatai tök jók és szép is a csomagolásuk. Olyan 6ezer ft körül van. Ha ennél is olcsóbb kell, a müller drogériában az essence márka parfümjei ezer ft-tól kaphatók.
2014. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pacsi;)
2014. aug. 16. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

A DM-ben rendszeresen van nagyobb markak parfumjeinek 50%-os learazasa. Legutobb Tommy Hilfiger - Tommy Girl volt 4000 ft-ert, amire lecsaptam. Erdemes kivarni egy jo akciot:)

Vettem mar tobb masolat parfumot is, pl La Rive parfumoket, minddel meg vagyok elegedve, tartos es finom illatuk van.

2014. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmondom a véleményem hogy mit kezdesz vele a magánügyed de remélem segítek vele. Szerintem drága parfümöt jobban megéri venni mint olcsót. Vettem egy paco rabanne one million parfümöt és két kis fújás is néha nagyon erős. Reggel befújom magam és délután is érezni, de este amikor zuhanyzok le néha olyankor is szontam érezni azt amit még reggel fújtam magamra. Szóval sokkal tovább kitart mint ha olcsóbbat használnék mivel abból jóval többet kéne többször fújni. Nekem 100ml kiszerelés már meg van annyi ideje hogy más azóta már a harmadik parfümöt veszi. Csak tény hogy nekem is a szívem fájdul meg annyi pénzt kiadni érte de utólag visszagondolva nekem megtérült arról nem beszélve hogy mindenki imádja.
2014. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kínai piacon vettem 100 ml Paris Hilton replika parfümöt 1600 Ft-ért. Én nem érzem magamon, de mindenki mondja hogy milyen jó illatom van, és még 3 óra múlva is mondják. Hihetetlen, és én nem érzem de jó illata van a csuklómra fújva.
2014. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!