Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egerben (vagy a környéken)...

Egerben (vagy a környéken) van olyan hely ahol szülői beleegyezés nélkül szúrnak piercinget?

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
És mégis, hogy tervezed szülői beleegyezés nélkül ezt a dolgot? Egy jó piercer nem fogja bevállalni, mert ha a szüleid feljelentik miatta, az neki nem éri meg. Meg egyébként is, hogy tervezed, hogy ne vegyék észre a szüleid? A köldököd se takargathatod örökre, a septumot nem jó gyógyulás előtt napi ötször forgatgatni... A többi meg egyszerűen látszik.
2014. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kolis vagyok, suli közben alig vagyok otthon
2014. aug. 17. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiket én ismerek, ott kell beleegyezés. (14-16ig szülői ottlét, 16-18ig csak egy papír+telefon)

Akiket nem ismerek (mert bizony biztos sok ilyen is van), ott a törvények értelmében ugyan ez a szabály, illetve ha feketén csinálja, akkor nincs szabály, de miért mennél egy ilyenbe bele? Inkább kérd meg anyud, apud, egyezzen bele. Sok érv szól mellette egy tetováláshoz képest. De akár jutalomként is megbeszélheted velük. Ahány szülő, annyi féle mód. Ha mégis kötik az ebet a karóhoz, akkor marad az, hogy vársz, míg 18 nem leszel.

2014. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2014. aug. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!