Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 év körüli lányok! Hány...

20 év körüli lányok! Hány parfümötök van, amit szoktatok is használni és mik ezek?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha név szerint leírnátok őket. Mik a kedvenceitek?

Én világéletembe eddig 1-2 parfümöt használtam csak, ezeket is úgy kaptam ajándékba, de most szeretnék magamnak venni és rendszeresebben használni, de egyelőre még nincs ötletem, hogy milyet vegyek.

20/lány



2014. aug. 18. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nem vagyok egy nagy parfüm rajongó mert szerintem mindegyiknek ugyanolyan illata van. Nekem úgy tűnik, legalábbis.

Helyette "body spritz"-eket használok, régebben egész nagy gyűjteményem volt, de rájöttem, h felesleges és drága mulatság, tehát csak 2 kedvencemet tartottam meg: Jasmine and White Frangipani, ez egy nehezebb, töményebb illat, többnyire estére vagy az őszi- téli hónapokra, naposabb időszakokra Pomegranate and Raspberry, ami elég édes és könnyű illat. Mindkettő a Body Shop-tól. A nevükben benne van, h nagyjából milyen illatuk lehet:)

2014. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a chanel parfümöket(az mind tetszik) és a calvin klein downtown is jó :) ezeket ajánlanám. Nálam nem okoz egyáltalán fejfájást,és hosszú ideig megmarad az illatuk :)
2014. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok egy parfümhalmozó fajta, úgyhogy csak annyi van, amit ténylegesen is használok. Nyáron Cerruti 1881, tavasszal/ősszel, (illetve talán még télen is fogom) Giorgio Armani Acqua di Gioia. Volt Salvatore Ferragamo Incanto charms-om, azt is szerettem, de már elfogyott és egyelőre nem vettem újra.


A tökéletes parfümöt csak úgy találhatod meg, ha veszed egyszer a fáradságot és elmész egy parfümériába, majd ott végigszagolsz annyi parfümöt, amennyit az elképzeléseidhez mérten ajánl az eladó (édes, friss, fűszeres, tömény, stb). A jobb helyeken van őrölt kávé, ami kitisztítja az orrodat pár illat szaglása után. Én is így találtam rá azokra, amiket nagyon szeretek... kb fél órát voltam egy boltban. De megéri :) Itt felesleges ötleteket gyűjteni, mert semmi garancia arra, hogy ami XY-nak tetszik, az neked is fog.

2014. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legkedvencebb kedvencem a Guess Seductive Sunkissed megszűnt. Ezután váltottam a Guess Seductive I´m Yours-ra, az is van olyan jó, erre az is megszűnt.

Ez utóbbiból még van kb 30ml-m, nagyon szeretem.

Emellett még van DKNY Be Delicious, D&G Pour Femme, Yves Rocher So Elixir, Guess Girl, Bruno Banani Magic Woman és Mexx Wild.


20l

2014. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy, a Burberry body
2014. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

24 évesen már öreg vagyok ide...? Talán még beleférek. :D

Elég szép készletem van, egy nagy részét kaptam és nem túl drága darabokból áll, a kedvencek pedig elég gyakran változnak, hamar ráunok dolgokra. Talán most a nagy kedvencek:

escada - taj sunset (nem éri meg az árát a tartósság miatt, de akkor is imádom), ennek olcsóbb alternatívája a beyonce heat rush, már ha az a narancssárga. Utóbbit csak teszteltem, de szerintem jó, ha szereted a gyümölcsös, nyárias illatokat.

Nagy kedvencem Nina Ricci Nina, szintén túlárazott a tartósságához képest, meg elég tömegillat.

Life by Esprit régi szerelem. De talán már nem is lehet kapni. :(

Avon Little Black Dress - olcsó és jó, ha nem zavar, hogy elég gyakran használt illat. Bár ha nem tömegillatot szeretnél, irreális árakkal szembesülsz. :D De az avonból eleve érdemes illatmintákat szerezni, vannak azért kellemes illataik, annyi pénzért bőven jó szerintem. Csak ne a katalógus papírillatai alapján válassz, lehet kérni rendes mintát.

De a legjobb, ha elmész egy parfümériába. Minden illat más mindenkin. Javaslom, hogy M*ller, D**glas vagy hasonló helyre menj, mert ott nincsenek vitrin mögött az illatok, nyugiban kipróbálhatod, nem fél pillanatod van a kasszánál mialatt áll mögötted a sor... -.-" Először papírra fújd, aztán ha kiválasztottál 2-3 illatot, ami nagyon tetszik, azt fújd a bőrödre. Utána szépen, angolosan távozz és ha a tartósság és az illat teljes kibontakozása és lecsengése is tetszik, akkor másnap menj vissza megvenni. Többet nem érdemes egyszerre próbálni, mert akkor csalni fog az orrod és utólag teljesen másnak érzed majd. :)

2014. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szoktam én szaglászgatni drogériában, meg nyilván olyat veszek majd, ami nekem tetszik, csak ötletet gyűjtök, hogy mi az ami kedvelt ebben a korosztályban. :)

Köszi a válaszokat :)

2014. aug. 18. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem jelenleg 3, de most készülök beújítani valami tisztességes "felnőttes" illatot is.


ami eddig van:


-puma flowing woman (virágos, friss)

-issey miyake LEau dIssey (friss, légies)

-avon christian lacroix rouge (fűszeres, virágos)

-miss sixy elixir (fűszeres, citrusos)



Az utóbbi kettő estére, de igazából nem vagyok elájukva tőlük. A miss sixty üvegét imádom, de az illat nekem túl nehéz.

A puma és az issey elég jók...

2014. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!