Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyha ebay-en nincs olyan...

Hogyha ebay-en nincs olyan lehetőség az adott tételnél, hogy kosárba teszem, akkor azt valóban nem lehet?

Figyelt kérdés
Vegyük azt, hogy én ezt az órát szeretném megvenni, de nem csak egyet, hanem mind a 3 színt, meg még az is lehet, hogy szétnéznék az eladó többi terméke között is. Na most nekem azért lenne jó, ha bele tudnám tenni a kosárba, mert akkor ugye egyszerre vennék meg minden terméket és a paypal-os fizetés csak egyszer történne meg. Ezért olcsóbban úsznám meg, mivel nem kellene minden egyes utalásért külön fizetni. Remélem érthetően sikerült leírnom. Van erre lehetőség valahogy? [link]

2014. aug. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal, legalábbis én csak így tapasztaltam, hogy az utalás ingyenes. De nem, nem lehet ha nincs olyan hogy kosárba teszem. Viszont miért nem írsz az eladónak? Biztosan meg lehet vele beszélni hogy több mindent rendelnél tőle, és egyben szeretnéd elutalni...
2014. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sokszor rendeltem már sokfélét ebayről, de mindig több mászott le a számlámról, mint amennyi valójában volt a vásárlás összege, sajnos:s pedig már csomagot is változtattam, nem tudom, h még mit tehetnék.
2014. aug. 18. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. Nincs véletlenül rosszul beállítva a paypal accountodban az átváltás? ha a paypal váltja az elég előnytelen. Szerintem ellenőrizd.
2014. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Kisebb eladók vállalni szokták, hogy ha üzenetben jelzed nekik, akkor egyben küldik a csomagot. De fizetni akkor is külön kell. Mivel a fizetés ingyenes, ez igazából nem is lényeges.

Nagyobb, főleg ázsiai eladóknál ez úgy néz ki, hogy bazi nagy raktáraik vannak több száz dolgozóval, esetenként helyileg teljesen más épületekkel. Nyilván nem fognak veled külön foglalkozni és vacakolni a több ezer napi eladásuk mellett. :D

Az árak meg tájékoztató jellegűek, általában az ebay rosszabb árfolyamon számol, mint ha a bankos saját átváltását választod, erre fizetésnél van lehetőség. Pár dollárnál nem lényeg az a pár forint persze, de nagyobb összegnél igen jelentős lehet, meg kell nézni, éppen melyik a kedvezőbb.

2014. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kosár akkor nem lehet. De tényleg lényegtelen, mivel nem von le a fizetésért pénzt a paypal.
2014. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor h lehet, h én mondjuk 300 ft helyett 500-at fizetek?
2014. aug. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!