Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy a korombeli...

Hogy lehet hogy a korombeli csajok (mondjuk 20-24) pl volt osztálytársak, ismerősök szinte pillanatok alatt gyönyörű fiatal nőkké értek, én meg tök nyomi maradtam? XD

Figyelt kérdés
Leesik az állam
2014. aug. 21. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rég találkoztatok és az ő szemükben te is gyönyörű fiatal nő lettél. Ha az évek során kicsit se változott a stílusod, haj... Akkor itt az ideje újítani ;)
2014. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbet a frizura, öltözködés, smink, viselkedés változtat a nőkön. Ha ugyanolyan a hajad, ruháid mint 14 éves korodban volt, akkor nem csoda ha nem változtál szinte semmit. A viselkedésről meg... például ahogy itt írod, hogy "tök nyomi maradtam XD" ez is ilyen 14 éves szinten van. Egy felnőtt nő nem így beszél/ír, nem ilyen szavakat használ.
2014. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen.. :( én is úgy érzem hogy egy ponton, vagyis életkornál megragadtam. És erre már egyáltalán nem lehet azt mondani hogy: "későn érő típus"
2014. aug. 21. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármikor tudsz változtatni, ha szeretnél. Igazuk van az előttem szólóknak, egy új frizura, néhány alap sminktermék, pár új ruha a külsődben nagy változást eredményezhet.

A viselkedésed pedig leginkább attól alakul ki, amilyen környezetben vagy. Ha egyetemre jársz, ismerkedj felsőbb évesekkel, járj el szórakozni ,,felnőttes" helyekre, ne az egyetem diszkójába, ilyesmik...

2014. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lány osztálytársaim egytől egyik ronda "madamokká" értek, nem szép nőkké. Már kiskamasz korukban sminkeltek, ma félpucér képeket dobnak fel a netre, mert ezzel még ki tudnak provokálni néhány "kedves" szót másokból.


Az viszont nekem is problémám, hogy a mai napig kislánynak tűnök, nem is testileg, hanem érzelmileg. Valószínűleg csak túl bizonytalan vagyok, és hiába hordanék igazán nőies ruhákat meg sminket, akkor sem tudnám őket a megfelelő módon viselni.


Szóval nem tudom, mihez kellene kezdenem magammal.

2014. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
képet!
2014. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!