Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy élek mint egy Barbie baba?

Úgy élek mint egy Barbie baba?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és imádom Barbiet és szeretném, ha olyan lenne az életem mint az övé és szerintem nagyon is hasonló az életünk. Eléggé szép lány vagyok hosszú szőkés hajam van természetes nem festett nagy zöld szemeim babaarcom hibátlan bőröm szép vékony alakom:$:) Szóval kinézetre hasonlítunk "Ken" is megvan hozzá a barátommal majdnem 1 éve vagyunk együtt és imád és nagyon helyes:)) Gazdagok a szüleim szóval mindent megkapok a szobám ilyen rózsaszínes lilás és kis kristályos olyan mint Barbié. Szoktam sminkelni kicsit rózsaszínesre és mindig rózsaszín szájfényt használok de nem igazán szoktam azért rengeteg sminket feltenni. Kis csinin öltözködöm npiesen hát igen olyan Babrie-san. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan hasonlíthatna az életem még jobban Barbieéra és hogy erről mi a véleményetek? A személyiségem kedves vagyok odafigyelek másokra szóval ilyen is angyali;3

2014. aug. 21. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter látott már? :O
2014. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél tűzoltó, orvos, állatorvos, nővér, rocksztár, énekesnő, pék, cukrász stb. mint Barbie, mert neki ilyen végzettségei is vannak! Hát a rózsaszínű autód hol van? Van barna hajú barinőd? mert neki van! van pónid? neki az is van!
2014. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag tökéletes a hasonlóság. Azért 18 éves FELNŐTTKÉNT már ennél értelmesebb életcélod is lehetne. Az tök jó, hogy szép vagy és nyuciék pénzt tolnak alád,de valami hasznosat nem szeretnél elérni? HA nagyon barbis leszel,ne várd,hogy a kis Ken-edhez hasonlókon kívül bárki is valamibe fog venni.
2014. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 JulyAugust ***** válasza:
100%
Jajj, komolyan ne vegyétek! Ez az este egyik polgárpukkasztó kamukérdése.
2014. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Leblokkoltam. Mi a francért akarsz te Barbira hasonlítani?!
2014. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Sajnos a Barbiek szépsége sem örök... a végén csak a belső marad. Ami sajnos üres. [link]

2014. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hü.lye vagy, de szerintem kamuzol. Én is szeretem a rózsaszínt, a divatot meg mindent ami ezzel jár, de 18 évesen lehetnél kicsit reálisabb. Nagyobb célokat kéne kitűzni az életben , mintohgy egy vacak műanyag babához hasonlítgasd az életed. Vagy nagyon sok szabad időd van :DDD
2014. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Növessz szárnyakat és repülj mint barbieeeeeeeee! Esetleg változz időnként sellővé.
2014. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a "Ken"-ed helyében kikérném magamnak az összehasonlítást...
2014. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

remélem ez egy vicc :D


na róla vehetsz példát:

[link]

2014. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!