Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok, szerintetek...

Ehhez mit szóltok, szerintetek tényleg így van?

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg ennyire elengednék magukat?



2014. aug. 24. 18:19
 1/7 anonim válasza:
igen, az összes magazin kép hazugság:|
2014. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem egy része fake, de van benne igazság.
2014. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úú, ez nem semmi. :D Én kb. sokkot kaptam. o.O


21/L

2014. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a klipp mindent elárul.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=5qrGOi41iwE

2014. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért biztos van benne túlzás, de van alapja
2014. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem azért van benne túlzás is.. pl. kate moss gondolom diétázik ezerrel egy fotózás előtt (meg mindenki más), arra nem, hogy csak leugorjon a tengerpartra. persze a fotókon photoshop is van bőven
2014. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy botránycikk, ami részben hazugságokat ír, mivel azt könnyebb eladni, mint a valóságot. A cikk szélsőséges eseteket mutat és ugyanazt a marhaságot tolja, ami évek óta újra meg újra sikeresen eladható hír, miszerint a mostani szépségeket Photoshoppal rajzolják. És ezt a hírt imádja az összes elhízott, pattanásos rusnyaság, mivel önigazolja magát: no lám, akkor ez a sok szépség nem igaz.

Jópár nőt láttam élőben is, akik magazinokban is szerepelnek. Sokan közülük valóban megkapóan szépek, talán épp ezért választják őket fotózásra. És igen, lehet szarul is lefotózni egy nőt, előnytelenül, rossz szögből, rossz passzban, meg lehet csodaszépen is, de azért azt ne várjuk el, hogy a magazinképek durván realista, sokkolóan ronda képeket mutassanak, nem ez a dolguk. Ha Te is nő vagy, pontosan tudod, hogy egy hónapon belül is erős szórás van egy nő külsejében, néha csodaszép, néha meg nem annyira. Ez ennyi. A cikk az újságírás legaljának jó példája :-)

2014. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!