Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mall.hu-ról tapasztalatok?

Mall.hu-ról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rendelt valaki tőlük? Mennyire tartják be a kiszállítási határidőt?

2014. aug. 25. 10:18
 1/7 anonim válasza:

Nagyon oda kell figyelni rájuk! Vásárlás előtt hívd fel őket és kérdezz rá, ha nem hiszed!

1) VIGYÁZAT! Nincs gyári garancia a legnagyobb márkákra sem! Saját szervizükben végzik a garanciális javítást, csak számla garancia van! Én egy Lenovo, Samsung, vagy Philips terméknél azért nem vagyok abban biztos, hogy megfelelő szerviz áll a háttérben! Ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor nem lennének márkaszervizek. Nekem a tabletemet szétbuherálták, bár a végén sikerült kicseréltetnem, de rengeteg utánajárás és idő volt!

2) Ha ÁFA-s számlát kérsz, nem állhatsz el a vásárlástól, mert jogi személyként vásároltál, tehát nem minősülsz fogyasztónak! Nem vicc! Kérdezz csak rá!

3) Nincs személyesen elérhető ügyfélszolgálat. Vagyis ha gondod van, e-mailezhetsz, telefonálhatsz ameddig meg nem unod. Intézni nem igazán fogsz tudni érdemben semmit. Egyébként azt sem tartják be, amit a weboldalon egyértelműen leírnak. Fordulhatsz a békéltető testülethez és a fogyasztóvédelemhez, ha marad rá energiád egy probléma intézése közben. Az alkalmazottak a telefonban cinikusak, tesznek a problémádra! Csak a békéltető testület hatására telefonálgatás, e-mailezés, utánajárás után sikerült őket rávenni a normális ügyintézésre. 3 hónapba és rengeteg időbe került.

4) Lehet, hogy peches vagyok, de ilyennel még nem találkoztam. Vettem egy táblagépet (Lenovo) egy turmixgépet (Philips) egy szendvicssütőt (no name) egy elektromos fogkefét (Braun) és egy tablet tokot. Nem tudom, hogyan és hol tárolják a dolgaikat, hogy kezelik a termékeket a raktárban, de kapaszkodj meg! Minden elromlott 3-4 hónap alatt a tablet tokon kívül! Azt hittem megőszülök, mire végeztem velük...

5) De egyébként én vagyok a hülye, ugyanis bb. 5 perc alatt bármelyik terméket megtalálod máshol olcsóbban, normális gyári garancia papírral és személyesen is elérhető, korrekt ügyfélszolgálattal rendelkező kereskedőnél! Én SOHA többé nem vásárolok többet náluk!

2015. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MrMrs válasza:
Cipő téren fantasztikus.. Amit máshol (Playersroom,Garage Store stb.) Meg veszek 16-18-ért azt itt 10-ért.. Futár rendes volt,nem voltam itthon és felhívott hogy mindjárt visszajön.
2016. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szarrágó tróger banda, elutaltam a pénzt előre, bíztam bennük és nem utalták a terméket.

Nehogy rendeljen tőlük senki!!

2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prukarm válasza:
Mindenki kerülje őket ha tudja!!!
2017. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A kiszállítás nekem tökéletes volt, csak éppen használhatatlan (nem rossz, csak éppen nem írták le, hogy nem lehet sehol damylorsót kapni a fűnyíróhoz, és azt sem, hogy orsót nem lehet újratekercselni) készüléket küldtek.

Panaszomra az alábbi választ kaptam:""Termékek konkrét tulajdonságait a Terméken vagy a Termékben vagy a Termék csomagolásán található vagy a Termékhez adott használati útmutató tartalmazza", ami magyarul azt jelenti, ha kifizetted és átvetted megtudod, konkrétan hogy mit vettél.

2017. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dodink13 válasza:

Előre kifizettem nekik 2 db 15 kg-os Frieskies junior száraztápot és több hete szarakodnak rajta. Ma az egyiket kiküldték, majd pedig a 2 darabról a számlát.

Szutyok egy cég! Senkinek sem ajánlom!Telefonon sem lehet őket elérni.

Még sosem jártam így. Kíváncsian várom a fejleményeket.

2020. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kamus, dilettáns szar cég... soha ne vásároljon senki se ott
2022. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!