Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy kicsi...

Mennyibe kerül egy kicsi tetoválás?

Figyelt kérdés
Szeretnék tetoválást csináltatni, egy pici kis pillangót kb. 4*4 cm-est. Mennyibe kerülne vajon? Köszönöm előre is a válaszokat! Minél többet várnék:)
2008. aug. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ez nagyon változó. ha bemész a belvárosba és egy nagyon jó tetováló szalont keresel, ott sok ezerért csináltatják, legalábbis nálunk így van. viszont ha keresel egy olyan üzletet, ahol nem adnak annyit a hiperdrága tetoválós cuccokra, ott szerintem olcsóbban megcsinálják neked. bár az nagyon fontos hogy ne fertőződjön el.

viszont nekem egy barátom csinálta otthon saját kezűleg, nagyon szépre megcsinálta és csak 600 forint volt :)

2008. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Pár éve egy ötezresből kijött, nem tudom most mennyi.
2008. aug. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik városban laksz. Budapesten nagyon drága. Itt nálunk Pécsen akihez én járok, az úgy dolgozik, hogy egy óra 15 ezer. Viszont a legtöbb helyen tízezer alatti cuccot nem is vállalnak, mert nem éri meg nekik olyan pici mintáért összerakni a gépet, mert azért csak pazarlódik a festékből, és egy ilyen pici mintánál több folyik el feleslegesen, mint amennyit rád varr.
2008. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!