Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a teltebb...

Mi a véleményetek a teltebb lányokról?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet egy nő így is szexi és szép? Ti elítélitek a molettebb lányokat?

2014. aug. 28. 02:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menyire telt? 120kg 150cm-rel azért durva.
2014. aug. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ki vagyok én, hogy elítéljek bárkit is? Ha ők úgy érzik magukat jól a bőrükben, hát legyen, és előttük is ott a lehetőség a változtatásra.
2014. aug. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő? [link]
2014. aug. 28. 05:12
 4/12 anonim válasza:
hát semmi szín alatt.. a telt idomú szép de csak ha a melle és a feneke telt.
2014. aug. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én szeretem
2014. aug. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nagi88 válasza:

Ő dolguk. Kb. ennyi. Én meg mindig vékony voltam, aztán mindig izmos.


Állítólag nyugodtabbak, és nem divatos de mégis sok pasi oda van értük.

2014. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A képen lévő nő tényleg tök jól néz ki. De valljuk be, az egész kép photoshop... Valószínűleg a hasa nem ilyen lapos, mint a képen, és a combja is biztosan narancsbőrös. Ez elég sokat ront az összképen.
2014. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el őket. Ugyan úgy gondolok rájuk mint egy vékony vagy átlagos vagy szépségkirálynőre. Nagyonis lehet szexi egy teltebb lány. ;)
2014. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sokáig voltam túlsúlyos, nagyon utáltam magam, aztán lefogytam, így sokkal jobban érzem magam..van, aki teltebben sem néz ki rosszul és van, akinek ez tetszik, de szerintem a legtöbb nő csinosabb vékonyan. És szerintem a legtöbb nő jobban is érzi magát vékonyabban.
2014. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szép és nem egészséges. Számomra az ilyen nők iszonyat lustának tűnnek. Mert aki odafigyel magára az nem fog sose ekkora lenni. Ez igénytelenség, semmiképp nem szexi.
2014. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!