Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemszín változása lehetséges?

Szemszín változása lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos most libafos színű a szemem, nem tetszik :S Kék szem jól állna rajtam.. Esetleg még változhat?? 13/F
2014. szept. 7. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kontaktlencse
2014. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Basszus :O Ez eszembe sem jutott! Köszönöm szépen! De ha tudtok még valamit akkor írjatok, léci.
2014. szept. 7. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Kontaktlencsétt jól válogasd meg, ismertem olyat, aki utűna egy hétig napszemcsiben járkált :D

Van valami műtét is, nem tudom, mennyi igaz belőle, amivel a pigmentet kivonják a szemből. Lehet hülyeség :D

2014. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából, tudom, hogy létezik ilyen műtét, viszont nem igazán csinálnám, mert ha hallgathatok orvosra, több mint 1.000.000FT. Viszont, hogy érted, hogy válogassam meg?
2014. szept. 7. 15:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne hordj lencsét, egyrészt látszik, hogy lencséd van, másrészt feleslegesen irritálnád a szemed.

Lehet, hogy minimálisan változik a szemed árnyalata.

Nekem általánosban kékes zöld volt, mire felnőtt lettem, a kék "eltűnt" belőle, most már inkább zöld.

Egyébként szerintem a szemszín egyáltalán nem fontos tényező semmilyen szempontból sem. Semmi előnyöd vagy hátrányod nem lesz egy adott szemszín miatt.

2014. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne félj nem ezt fogják nézni a lányok... Nekem is elég hülye sötét kék színű szemem van .-.

13/l

2014. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
változhat egy kicsit az árnyalata, de nem lesz teljesen más színű
2014. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De jó neked, sötét kék szem :D Az nekem nagyon bejön :OO
2014. szept. 7. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó... nem az a tipikus szép sötét kék szemem van.
2014. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor is kék :DDD
2014. szept. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!