Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép?

Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés
Nem tetszek magamnak. hosszukós arcom van,vékonyka az arcom is,szőke haj,zöld szem,nem sminkelem magam,mivel még csak 14 éves vagyok,a velem egyidős fiuknak nem tetszem,de már a nagyobbaknak igen,de én azt szeretném ha tetszenék a velem egyidősöknek is...szeplős is vagyok.ha nem lenne szeplőm,talán még tetszenék is magamnak.mit tegyek? talán egy kicsi sminket tegyek magamra?
2014. szept. 7. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan szép lány vagy, csak a korodbeli fiúk maguk sem tudják még mit akarnak. A szeplőidet szeresd meg nagyon gyorsan! Én 18 éves szintén szeplős lány vagyok, és imádom a szeplőimet, szerintem különlegesebbé teszik az arcom. Mellesleg a pasik nagy része is szereti, aranyosnak, szexinek találják őket, úgyhogy nyugi. 14 évesen szerintem egy kis szempillaspirál és szájfény belefér már, esetleg szemceruza. Természetesen az ember nem ezektől lesz igazán szép, de 13-16 éves koromban ezt én sem hittem el. Igazából a tini lányok 90%a nem látja szépnek magát. Pár év és remélhetőleg jobb lesz az önbecsülésed.
2014. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!