Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan csináljam meg?

Szerintetek hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Eddig szededtem a szemöldökömet,de mostmár nem.Ugyanis olyat szeretnék,mint Cara Delevingne-nek van (nem divatból,vagy ilyesmi! A kozmetikus szerint,és szerintem is ez állna jól).A gond az,hogy eléggé elcsesztem:D Mivel (mert ugye eddig folyamatosan szededtem) most majdnemhogy teljesen más,mint az övé:D A hosszabb szálakat levágattam,az alsó résznél kiszededtem a szőrszálakat és a "kezdővonala" is eléggé belül van..Szerintetek meg tudnám csinálni olyanra,mint Cara-é,ha többet nem szedetem ki (persze néha rendberakatnám)?


Itt van pár kép,hogy Cara-nak milyen (remélem jól látszik):

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 9. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Gusztustalan, igénytelen hatású ez a szemöldök.
2014. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyesmi az átlagos szemöldök,kedves első.Szerintem valamennyire porral,meg cerkával megtudnád csinálni hasonlóra,de nem hiszem,hogy ennyire dúsra megnőne.
2014. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Korántsem ilyen dús egy normál szemöldök. De igen, középen valóban ilyen elburjánzott lenne, ha nem szednénk, ezért írtam, hogy igénytelen hatású.
2014. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem fog ilyenre visszanőni, ha eddig szedted. Mondjuk szerintem szörnyen néz ki.
2014. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!