Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt nő vissza az...

Mennyi idő alatt nő vissza az elrontott szemöldök?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok ls 14 éves koromban azt gondoltam, mit nekem a kozmetikusok, majd én kiszedem a szemöldököm. Aztán az egyik beljebb kezdődött mint a másik, kiszedtem azt is, de az meg rövidebb és így tovább. Azóta por állagú festékkel húzom ki magamnak, de sosem sikerül egyformára és látszik, hogy nem eredeti. Lassan 1,5 hónapja nem szedem és ricinusolajjal kenegetem, hátha szépen megnő és kiszedetném egy kozmetikussal. Hozzá teszem az íve is eltűnt :( Növöget, de nem olyan sűrűn sajna. Vissza fog nőni valaha? Hogy tudnám megsürgetni a növését?

2014. szept. 19. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajna nem biztos, hogy visszanő..én ugyanígy jártam és már vagy másfél éve szenvedek vele, kb 3-4 havonta nő egy új szál, akkor boldogság van, de még messze nem az igazi:s
2014. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!