Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lesznek menők a...

Mennyi ideig lesznek menők a teltebb, törpe modellek?

Figyelt kérdés

A minap olvastam,hogy ma már nem divat a sovány modell.Aztán tegnap meg is tapasztaltam.175/54-el bontottak velem szerződést vékonyságra hivatkozva.A helyemre felvettek egy lányt 168/53-al.

Szerintetek melyik a jobb.És ha a nagy divatországok még mindig nem merték meglépni,Magyarország miért meri?És vajon mennyi ideig bírjuk tartani magunkat?

Ja és nem akartam ezzel senkit provokálni,leszólni,egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményekre.

Válaszokat előre is köszönöm.


2010. jan. 20. 19:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
168 az nem törpe, hanem átlag! egyébként szerintem undorítóak a csontos modellek, inkább a húsosak, mert ők úgy néznek ki, mint egy normális nő!
2010. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Én 167/50 vagyok, nem gondolnám, hogy ennél vékonyabbnak kéne lenni, de azt sem, hogy te annyival vékonyabb lennél. Szerintem más probléma volt ott, akár alakbeli különbség. A 168/53-ra nem mondanám, hogy teltebb, viszont a modell szakmához alacsony, az tény. Szerintem megmarad a szokásos berögződés, magas/vékony, ez mutat a legjobban a kifutókon is.
2010. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
pár éve még én is alacsonynak számítottam...most meg csak lesek,hogy 160 -165 magas lányok nagy hassal mennek modellkedni.:(
2010. jan. 20. 19:25
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Áhh, sztem az ki van zárva, pláne a nagy has. Ez nem komoly modellkedés, modell suli stb. az az alapján megy, h ők fizetnek. Sok modell suli van Mo.-n, és hát egyikbe csúnyább lányok vannak, mint a másikban :S
2010. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Azt én is észrevettem,de ilyenek kitaszítanak amikor már a 6. évem húzom modellként...abból pár hónap Anglia:(Ebből már látom külföld lesz.CSak ott meg kicsi vagyok....ááá tiszta gáz.
2010. jan. 20. 19:32
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

A 168 egyáltalán nem törpe. Ennyi erővel te meg nekem langalétra vagy! Te írtad, hogy nem akarsz senkit leszólni, de máris leszóltál mindenkit aki alacsonyabb nálad...

Én 163cm vagyok, és meg vagyok vele elégedve. Meg a párom is, sőt!


Egyébként egy nőnek 168 centihez a normális testsúly kb 58kg. Ehez képest még az is vékony, akit a helyedre vettek fel.

A 174/54 meg egyenesen egészségtelen és csúnya is (a legtöbb értelmes férfinek is ez a véleménye, eleget beszéltem már pasikkal ilyen témákról. a kerek formákat szeretik, persze elhízás nélkül. Neked ez az állapot a magasságodhoz mérten a 60-64kg lenne...)

22/L

2010. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

bocsi nem akartalak megbántani.Tényleg ne haragudj nekem a törpe,nem a gonoszkodós szótáramba szerepel,nekem modellkörben ez a becenevem:)Az 185 centisekhez képest:).De belátom ez félre érthető volt.

Lehet ,hogy a normál nő így néz ki de itt a divatvilágról beszélünk.És igen van akinek nem tetszik a vékonyka de van aki ezért van meghalva.NEkem ilyen testalkattal is mindig volt valakim.

Egyébként a kerületem..:)90-58-90---szóval én nem mondanám magam az anorexik közé...

2010. jan. 20. 19:39
 8/34 anonim ***** válasza:
37%

én rád szavazok.

a 168 tényleg törpe.

nekem sosem tetszettek a duci modellek, amikor apu meglátta az újságba becsukta a szemét és mondta hogy szóljunk ha vége. a barátom meg közölte hogy ha így merek kinézni akkor repülök:P

szóval a mi családunkba a férfiak tetszését nem nyerték el az ilyenek, meg a nőkét sem:D

2010. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

19:34-es vagyok

Figyelj, abban igazad van, hogy a divatvilágról van szó, de itt az a probléma, hogy sokan nem fogják fel, hogy a vékony modellek és az egész divatszakma valahol az illúzió és elérhetetlenség lényegét próbálja megfogni. Sokan sajnos azhiszik, hogy ez a normális és átlagos, és ami ettől másabb az csúnya, kövér, kicsi, stb. Pedig nem az.

Valahogy az egész világot így befolyásolja az, amit a fotókon és a kifutón látnak, azt hiszik, hogy ilyennek kell lenni... Valahogy ezt ellensúlyozni kell. Nem véletlenül van annyi testképzavaros nő a világban...


Egyébként a 168/53 egyáltalán nem duci, inkább vékony... a 168/68, na az a duci.

((Ha meg nekem azt mondaná a párom, hogy kidob, ha hízok, akkor azonnal otthagynám. Ennyi erővel vegyen magának egy tökéletes alakú guminőt. Engem ne a derekamért vagy a melleimért szeressenek...))

22/L

2010. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
29%

De most itt nem arról van szó, hogy a fiúk milyen lányokat szeretnek (speciel akiket én ismerek, mind a vékonyakat, ez a legyen mit fogni rajta inkább ilyen vigasztaló szövegnek tűnik). Különben meg én úgy tudom, hogy pl. fotómodelleknél nem annyira fontos a magasság, az csak a kifutón lényeg. Szerintem külföldön simán találsz magadnak munkát. A 168/53 nem sok, nem is kevés, szerintem ha arányos is, akkor tökéletes alakja van annak a lánynak, de ha mostantól mégis a "ducibbakat" preferálnák, az csak az ellenségeskedő magyar mentalitásnak tudható be, és a sok buta nőnek, akik szidják, hogy elérhetetlen ez az alak, stb. Ha nem tetszik nekik (ahogy állítják), akkor miért akar mégis mindenki rájuk hasonlítani?


Nem személyeskedésnek szántam, általánosságban írtam.

2010. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!