Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az a scene? Valami uj...

Mi az a scene? Valami uj divat es csak a kinezetrol szol, vagy esetleg ideologiaval is rendelkezik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem új, az én köreimben kb. 5-6 éve volt felkapva...

Úgy tudom a myspace-ről indult ki egy internetről indult style.

Nagy vonalakban úgy néznek ki, mint az emok sokan össze is tévesztik őket. Annyi, hogy aki scene az sokkolni akar és mutogatni magát vagy ilyesmi, de nem szomorú egyáltalán és nem is feltétlenül érzelmes. A scenek rikítóbban öltözködnek, színesebbek. Gyakori a színes haj is náluk.

Én nem ítélem el sem az emokat, se a sceneket sem senkit, de szerintem ideológia nem igazán van mögötte. Fiatalon én is benne voltam ilyen körökben, de most 20 évesen azt tudom mondani gyakorlatilag semmi haszna nincs csak egy ideig tartozol valahová, amivel nincs is semmi baj. De semmi ideológia nincs mögötte, az emonál még talán mert vannak idősebb igazi emok is, akiknek ez tényleg egy életérzés. De a scene az inkább csak ilyen magamutogatás, a sok gazdag gyereknek meg aki annyira nagy egyéniségnek érzi magát, hogy ő mindenáron ki akar tűnni a tömegből. Nincsenek különösebb céljai, nem kell komolyan venni az egészet. Felesleges felhajtás, bár engem nem zavarnak.

Én is egyéniségnek tartom magam de korántsem akarok kitűnni, jobb szeretném ha átlagos lennék ezerszer könnyebb lenne az életem.

2010. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Akkor én is linkelek pár képet:

Audrey Kitching

[link]


[link]


Valami Lexi, az ő neve kiment a fejemből:

[link]


[link]


[link]


Kiki Kannibal (Vagy esetleg Dakota Rose, mindig keverem a nevüket. De szerintem Kiki.)

[link]


1 Scene pasi:

[link]


Mégegy (vannak szépek is, de sajnos hirtelen ezeket találtam csak :DDD)

[link]


Pasi:

[link]


Ő a fiúknál és a csajoknál is szerepel, Az arca elég pasis de tudja a tököm így éjszaka, hogy milyen nemű, mindegy a haja a lényeg:

[link]


Nagyobb kép (srác): [link]


Ő is scene fiú, őt még ismerem is :D

[link]


Ez a csaj már tényleg scene :D am ő modell, Kiki:

[link]


Scene modell srác:

[link]


Ryan :-)

[link]


Igazi scene csajszi:

[link]


Nah ennyi :) Természetesen bele lehet kötni, hogy "jajj de ő nem is scene hanem saucy vagy emo stb-stb." mert ezek a stílusok sokszor nem behatárolhatók és az emberek is össze-vissza vallják magukat mindennek, sokan kérdeztem, aki scennek tűnt volt aki mégis tagadta. Szóval ez elég összetett dolog.

2010. jan. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem jött be a kép az előbb...

[link]

Őt is ide sorolhatjuk valamennyire.

2010. jan. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat :)
2010. jan. 22. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

kiváncsi lennék az eredetére, meg hogy mitől lesz valami scene.


scene:

helyszin

jelenet

szín (színdarabban)

díszlet

színpad

jelenet (érzelmi)

helyzet (politikai vagy vallási stb.)

2010. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!