Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudok Leia hercegnős...

Hogyan tudok Leia hercegnős ruhát csinálni házilag? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Élethűen szeretném, úgy mint a filmben pl. hosszú fehér ruha stb.

Már találtam is egy oldalt, de sajnos nem sokat értek belőle: [link]

Aki tudna segíteni, kérek mindenkit,hogy írjon!!!Nagyon fontos lenne!!

Lécci csak normális válaszokat!

Előre is köszi!!



2014. szept. 29. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a ruha 90% anyag, és 10% szabás-varrás. ha az anyagesése, minősége nem megfelelő, olyan lesz, mint egy filléres halloween-i kísértetjelmez.


Szóval 5-8 e forintba tuti lesz csak az anyag.

2014. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leia hercegnő szenátori ruha készül két rétegből áll: a ruha is, és a bélés, hogy készül ugyanabból az anyagból. Alapvetően, ha ugyanazt ruhát kétszer, és akkor varrni őket, az egyik belső, a másik, minden a varrás egységek rejtett a rétegek között. (Ez bonyolultabb, mint amilyennek hangzik, így van, hogy legyen türelemmel, amíg te kitalálni a dolgokat!) A legfontosabb, hogy a ruha minta helyes megtervezése nélkül váll vagy a kar varratok. Ez alapvetően egy nagyon hosszú darab szövet, mely terített a vállára, egy lyukat vágott ki a fejét, és az oldalán varrott zárt. Ez egy T alakú, a fold a tetején. A motorháztető egy érdekes alakú is. Nem zárt a közepén ... ez csak egy hosszú téglalap alakú szövet, varrt a gallér a ruha a végén, és nyitva hagyott között!
2014. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Igen az anyagon már gondolkoztam, hogy mennyiből jönne ki és, hogy honnan tudnék szerezni.

2014. szept. 30. 12:13
 4/5 anonim válasza:
Szerintem méterárú boltba.
2014. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A H&M-ben kapható volt egy ugyanolyan póló, mint az egyik ruhájának felsőroésze, nekem van olyan. Egy vastag fekete öv, fehér csizma. Az alját me vhogyan megolddod.;)

Sok sikert!!

2015. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!