Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények erről az alakról?...

Vélemények erről az alakról? Hogyan lehetne formálni rajta?

Figyelt kérdés

[link]


( bocsi lehet, hogy rossz kategória, inkább a sporthoz kellett volna..)


2014. okt. 12. 16:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
szép!!
2014. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, a sporthoz kellett volna.. Sok-sok sporttal, de egyel is hozza, mert ha erre meg rasportolsz, tiszta csontkollekcio leszel
2014. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
:D simán , amugy nem rossz így sem, de fuss járj el tornázni meg ilyenek, ezek mellett meg kerüld a szénhidrátokat, pl kenyér,péksütik,édességek,cukros ételek,tészták stb és este ne egyél 6 után, és napközben is inkább 5-6-7x kisebb adagokat mint kevésszer sokat :) meg sok sok folyadék, legjobb ha víz amibe citromot csepegtetsz, kb ennyi aztán hogy mit tartasz be az már rajtad múlik :)
2014. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne hallgass a harmadikra.. Ha neki allsz dietazni es meg edzel is, nagyon csunya csontkollekcio leszel... A sport formaljon, de azert az se art, ha a csonton es boron kivol van mas is
2014. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és hány kg-nak tippelitek? Köszi a válaszokat
2014. okt. 12. 17:04
 6/12 anonim ***** válasza:
4. én a hármas vagyok , ez csak tipp ha fogyni akar, gondolom nem a seggét jött ide mutogatni hanem tanácsokért :) és kinek mi jön be ugyebár.. szerintem most leginkább magának akar tetszeni a kérdező és magának megfelelni amire jó út a diéta, persze nemszabad túlzásba vinne, esetleg elmehetsz egy dietetikushoz ő megmondja a frankót kedves kérdező :)
2014. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A suly megsaccolasahoz a magassagot is ismernem kene.. Szerintem olyan 55 kg lehetsz
2014. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Atlagos és löttyedt

Nem azert vagy ilyen mert hájas vagy hanem mert nincs rajtad izom.


Az olyan baromsagokra meg be hallgass hogy "6 utan ne egyel".

Menj a sport kategóriába.

2014. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyél többet és súlyzós edzést végezz (főleg a lábakra) mert nem vagy túl formás.
2014. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Aaz igen! Nagyon finom formás vagy, kedvemre való! Ne törődj az itteni bárgyú válaszokkal, nekem nagyon megfelelnél ma estére egy kis kakaózás, teázás, esetleg több, persze csak ha szeretnéd. Tudsz még képet küldeni? Én is küldök, Matyi vagyok amúgy.

Matyi/52

2014. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!