Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIÚK! Egy 180 cm-es lányhoz...

FIÚK! Egy 180 cm-es lányhoz szerintetek melyik alak passzolna?

Figyelt kérdés
A vékony deszka,tökéletes alakú..(van melle,feneke és karcsú is...),izmosabb,husisabb (van rajta kis felesleg (3-7 kg) de nincs rossz alakja vagy a kövérebb (12 kg-tól nagyobb felesleg van rajta)? Köszi a válaszokat :)

2014. okt. 18. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

izmosabb,husisabb (van rajta kis felesleg (3-7 kg) de nincs rossz alakja.

ez 22 / F

2014. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magas lánynak az áll jól ha vékony... Szerintem legalábbis. Kis felesleg még nem baj de egy magas lány hamarabb tűnik debellának mint egy alacsony.
2014. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a B verzió
2014. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Vagyis az opciók:

-deszka

-nagydarab

-kövér



Na ebbol egyik se..

2014. okt. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 180 cm vagyok,73-75 kgval, messziről mindenki azt hiszi, hogy 165cm vagyok, mert olyanok az arányaim. (tehát ez is fontos)

Amúgy nagy melleim, kis hasam, formás (de nem nagy) fenekem van.

105-85-105.

Szerintem egyénfüggő, az alkati adottságaidon nek igazán tudsz változtatni

2014. okt. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
2-essel értek egyet, ha egy magas lány nagydarab, akkor nem egyszerűen husi, hanem rögtön tehenészlány (rosszabb esetben tehén).
2014. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én magas lányként tudom, hogy sokkal könnyebb így 'nagydarabnak' tűnni, mint 160-165 centisen, még akkor is, ha konkrétan kevesebb rajtam a háj, mint rajtuk. szerintem egyénfüggő, hogy kihez milyen alak passzol, de úgy általánosságban a magas, vékony (de nem csontsovány!!) alkat a legszebb szerintem. persze kinek mi.
2014. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magas lánynak szerintem csak a vékony, de nem deszka alak áll jól ( én is magas lány vagyok ) ha egy magas lány elhízik akkor a hegyi jeti kifejezés nagyon találó arra a látványra amit nyújt :-)
2015. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!